úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 19:57

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: sen
PoslaťNapísal: Štv, 23. Máj 2013, 11:11 
Nechcem sa tu zastávať lenivých žiakov, ktoré si robili na Vašich hodinách ,,lietadielka a kačičky“ z papiera ale fakt je ten, že si za to aj ten učiteľ do istej mieri môže sám. Napriek tomu, že na základnej škole sú nezmyselné osnovy ak odmyslím matematiku a slovenčinu do približne piatej triedy. Totiž nikto sa nikdy tých deti nebude pýtať napr na hlavne mesta Afrických štátov do kým tie deti nepôjdu sami študovať niečo podobné na vysokú alebo strednú školu a tam sa to aj tak bude učiť znovu. Ale keď už žiaľ sú osnovy také aké sú mal by učiteľ sám svojou autoritou sa snažiť aby deti zaujal a aby si k tomu predmetu vytvorili vzťah.
Mňa nikdy nebavil dejepis až kým má nezačal učiť jeden učiteľ. Nevravím že som si k dejepisu vytvorila taký vzťah že som ho ďalej študovala na vysokej škole ale do teraz si rada prečítam nijakú historickú knižku ale pozriem film.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: sen
PoslaťNapísal: Štv, 23. Máj 2013, 14:41 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Musím uviesť na pravú mieru. Lietadielka a kačičky si robil jeden žiak pri jednej učiteľke, na ktorej hodine som bol na hospitácii. Ona si to nevšimla, ale ja, tak som priskočil k tomu žiakovi, a som mu tie kačičky zobral, a potom večer som tie kačičky podaroval vtedy trojročnému krsniatku, mal z toho obrovskú radosť.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: sen
PoslaťNapísal: Štv, 23. Máj 2013, 14:49 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Deianeiraz píše:
Fakt je ten, že si za to aj ten učiteľ do istej mieri môže sám. Napriek tomu, že na základnej škole sú nezmyselné osnovy ak odmyslím matematiku a slovenčinu do približne piatej triedy. Totiž nikto sa nikdy tých deti nebude pýtať napr na hlavne mesta Afrických štátov do kým tie deti nepôjdu sami študovať niečo podobné na vysokú alebo strednú školu a tam sa to aj tak bude učiť znovu. Ale keď už žiaľ sú osnovy také aké sú mal by učiteľ sám svojou autoritou sa snažiť aby deti zaujal a aby si k tomu predmetu vytvorili vzťah.
Mňa nikdy nebavil dejepis až kým má nezačal učiť jeden učiteľ. Nevravím že som si k dejepisu vytvorila taký vzťah že som ho ďalej študovala na vysokej škole ale do teraz si rada prečítam nijakú historickú knižku ale pozriem film.
Súhlasím.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.