úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Uto, 19. Mar 2024, 04:19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: byť bdelý po rozchode?
PoslaťNapísal: Pia, 15. Feb 2013, 14:07 
Offline

Registrovaný: Uto, 12. Feb 2013, 15:46
Príspevky: 4
Nedávno som si tu prečítala článok ako byť bdelý. Snažila som sa žiť podľa toho a ako tak sa mi to postupne aj darilo. Predvčerom som sa ale rozišla s priateľom po roku a pol a odvtedy akokoľvek sa snažím nemôžem umlčať moje myšlienky,spomienky, úvahy čo by bolo keby...Viem že to chce asi čas,ale napriek tomu som mala potrebu to sem napísať a akýkoľvek názor na to si rada prečítam:)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: byť bdelý po rozchode?
PoslaťNapísal: Ned, 17. Feb 2013, 02:54 
Vo vzťahu sa vždy každý pár na seba energeticky naviaže a toto spojenie trvá aj určitý čas po rozchode. Preto rozchody tak bolia. Trvá určitý čas, pokým sa toto spojenie "pretrhne" a viac to nebolí. Ako píšete, chce to čas.
Po rozchode sa dá byť bdelý. Myslím si, že je to jediná cesta, ako sa „nezblázniť“. Tiež som odišla od partnera po viacerých rokoch. Napriek tomu, že som ho mala stále veľmi rada. Ono má totižto len taký vzťah zmysel, v ktorom majú obaja partneri spoločný vyšší duchovný cieľ.
Veľmi Vám pomôže čítanie duchovnej literatúry. Máme v ponuke množstvo dobrých kníh.
Na cvičenie sa v bdelosti Vám pomôžu tiež napríklad knihy od Eckharda Tolleho.
Prajem veľa síl.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: byť bdelý po rozchode?
PoslaťNapísal: Str, 22. Máj 2013, 20:06 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
kleopatra píše:
Nedávno som si tu prečítala článok ako byť bdelý. Snažila som sa žiť podľa toho a ako tak sa mi to postupne aj darilo. Predvčerom som sa ale rozišla s priateľom po roku a pol a odvtedy akokoľvek sa snažím nemôžem umlčať moje myšlienky,spomienky, úvahy čo by bolo keby...Viem že to chce asi čas,ale napriek tomu som mala potrebu to sem napísať a akýkoľvek názor na to si rada prečítam:)
Najhoršie, čo vo vzťahu medzi dvoma ľuďmi môže byť, keď jeden toho druhého neberie takého, aký je, ale chce toho druhého mať podľa seba. Nejeden vzťah aj dlhoročný na tom stroskotal. Bol to i Váš prípad, alebo pričina bola v inom? Čo bolo príčinou Vášho rozchodu?


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.