úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 08:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 20:06 
Offline

Registrovaný: Uto, 28. Jún 2011, 04:35
Príspevky: 20
pozrite sa, ja sa nemienim s vami handrkovat.
Ja neviem ako to mate u vas usporiadane, kto je spravca, kto je michomilka,michaela.
Ja len viem, ze som tu nemohol najst viac veci com som uverejnil, ako napriklad citat z biblie, ktory mi vymazal zrejme spravca. (Ano o tych perlach)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 20:31 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
hlasvolajuceho píše:
neviem ako to mate u vas usporiadane
Legenda :: Administrátor, Globálni moderátori, žltou sú užívatielia, podobne ako aj Vy.
hlasvolajuceho píše:
Ja len viem, ze som tu nemohol najst viac veci com som uverejnil, ako napriklad citat z biblie, ktory mi vymazal zrejme spravca. (Ano o tych perlach)
Myslíte citát z Biblie, ktorým ste po tom, ako ste zmazali svoje príspevky, všetkým nepriamo povedali, že sú svine nehodné periel vašej "Pravdy"? Hneď ho sem presuniem z archívu moderátorov.

Zmazali sme Vám jeden príspevok, iba preto, lebo ste porušovali pravidlá fóra. Napriek tomu, že sme Vám napísali: "Príspevok bol zmazaný iba z dôvodu útokov na iných, nie kvôli tomu, čo chcete presadzovať...", na fóre ste lživo napísali: "Tata sprava bola vymazana, pretoze obsahovala posolstvo pravdy. Avsak tato stranka si nepraje pocut pravdu, je jej vyhodnejsie zit v blude aby si mohla usporiadat zivot podla seba ako jej to vyhovuje!" Na to ste zneužili našu dôveru, v ktorej sme ponechali účastníkom možnosť bez obmedzenia opravovať svoje príspevky aj po odoslaní a všetky svoje príspevky ste premazali slovami "no comment" a namiesto nich tu nechali jediný príspevok s podobenstvom, ktorým ste nazvali svoje nevecné príspevky perlami a ešte naposledy urazili účastníkov fóra. To bol ten druhý a posledný príspevok, ktorý sme zmazali a následne na Vašu žiadosť vrátili (nerátam dva príspevky obsahujúce nefunkčný kód, ktorý ste tam vložili).
S pocitom výhry ste boli zrazu vo svojich príspevkoch slušný (veď všetky tie urážajúce maily ste už zmazali). Teraz však znovu vytvárate zdanie, ako by sme Vám ubližovali a mazali viaceré príspevky! Preto sme si dali tú námahu a vrátili z vyrovnávacej pamäte všetky Vaše príspevky, nech sa ukáže pravá tvár člena cirkvi, ako ste ju svojím jednaním prezentovali.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 20:33 
Offline

Registrovaný: Uto, 28. Jún 2011, 04:35
Príspevky: 20
Evanjelium podľa Matúša - kapitola 7-6
Nedávajte, čo je sväté, psom a nehádžte svoje perly pred svine, aby ich nohami nepošliapali, neobrátili sa proti vám a neroztrhali vás.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 20:52 
Offline

Registrovaný: Uto, 28. Jún 2011, 04:35
Príspevky: 20
Este Petovi som dlzny odpoved.

Citácia:
Chápem celkom dobre, že rozhodnutie Vatikánu musia a aj rešpektujú biskupi a kňazi. Kto by nerešpektoval, ten by bol vyhodený. Je to tak???

Nikto nikoho nevyhadzuje!
Viete je dolezite aby urad Cirkvi stanovil jasne pravidla, lebo ludia by boli zmeteny a nebolo by im jasno v otazkach viery.
Pozrite sa len na protestanske cirkvi. Nemaju svoj urad Cirkvi a len v USA je ich vyse 300tisic? Clovek nevie, kde sa zaradit.

Pozerate sa na tych par knazov, ktory zlyhali a staviate ich na piedestal.
Preco sa nepozerate na sto tisice salezianskych knazov, ktory poskytli pristresia milionom detom, na ktore sa vsetci vykaslali?

Preco sa nepozerate na reholnikov, ktory poskytovali pomoc mnohy chorym, stratenym a odhodenym?

Citácia:
Celibát nebol Bohom chcený, Ježišom učený, ale ako mnohé iné choré veci iba vytvorené cirkvou.

Knazom celibat neprekaza, je omnoho viac knazov, ktory zvladli niest tuto obetu a rozhodli sa dobrovolne. Viete celibat ma urcity zmysel. A to nielen duchovny ale aj prakticky.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 21:30 
Offline

Registrovaný: Ned, 02. Dec 2007, 16:06
Príspevky: 40
hlasvolajuceho píše:
Este Petovi som dlzny odpoved.
Áno, stále mi dlžíte odpoveď, lebo to, čo ste tu napísali, nemá nič spoločné s mojím príspevkom.
hlasvolajuceho píše:
Viete celibat ma urcity zmysel. A to nielen duchovny ale aj prakticky.
Zmysel? Celibát je neprirodeaný a nikdy nič podobné nebolo Bohom chcené. Je to iba cirkevné ustanovenie vymyslené cirkvou, nič viac.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 22:16 
Offline

Registrovaný: Uto, 28. Jún 2011, 04:35
Príspevky: 20
Vdaka za vratenie citacie.

A teraz mozte si precitat, vsetko od znova, niekolko krat. Mozte nad tym meditovat, analyzovat to a premyslat.
Ked na nic nepridete, pokracujte vo svojej ceste upadku, z ktoreho som sa Vam snazil pomoct uniknut.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prava tvar Cirkvi!
PoslaťNapísal: Pia, 01. Júl 2011, 22:31 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
hlasvolajuceho píše:
A teraz mozte si precitat, vsetko od znova, niekolko krat. Mozte nad tym meditovat, analyzovat to a premyslat.
Ked na nic nepridete, pokracujte vo svojej ceste upadku, z ktoreho som sa Vam snazil pomoct uniknut.
Prosím? Veď vo vašich príspevkoch nebola jediná hodnotná myšlienka, ktorá by mohla človeku prospieť. Iba veľkolepo znejúce, ale v skutočnosti úplne prázdne slová a demagogické reči o dokonalosti cirkvi.

Neboli ste vôbec ochotný čo len trochu pouvažovať nad tým, čo sme Vám písali. Sám ste to potvrdili otázkou, že nevidíte rozdiel medzi tým, čo článok Boh ťa miluje odsudzuje a čo ukazuje ako správne. Dokonca ste napíslali, že autor si protirečí a obe časti hovoria to isté. Ani na žiadnu vážnu otázku ste nedokázali vecne odpovedať, iba ste každému diskutujúcemu opakovali, že ničomu nerozumie.

Hoci ste sa tvárili ako zbožný, slovo Pán, ktorým pomenovávate Najvyššieho, ste napísali malým písmenom, bez skutočnej úcty, ktorú by ste museli mať, keby bola Vaša zbožnosť skutočná.

Na katolíckych fórach je tvrdo mazaný každý príspevok, ktorý poukazuje na Pravdu a je v rozpore s ich zmýšľaním. Vaše príspevky sú tu ponechané. Mali ste možnosť slobodne vyjadriť svoj názor. Stačilo však. Nikdy ste nenapísali, čo konkrétne a prečo sa Vám z myšlienok písaných na našich stránkach nepozdáva byť pravdivé. Nemali ste ani snahu diskutovať o argumentoch, ktorými sme sa snažili poukázať na nepravdivosť vašich tvrdení. Kde nie je snaha o vecnú diskusiu, tam je akákoľvek komunikácia zbytočná. Preto sa s Vami na tomto fóre lúčime a rušíme Vám možnosť prispievať.

Cez to Vám chceme poďakovať za Vaše príspevky, a to hneď z dvoch dôvodov. Jednak sú dobrou ukážkou slepej viery, ktorá vedie akurát tak k povýšeneckej domýšľavosti a duchovnému spánku, a taktiež kvôli skúsenosti, že pokus o vecný rozhovor s náboženskými fanatikmi je strata času.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.