úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 01:44

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned, 02. Dec 2007, 10:57 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 02. Dec 2007, 10:11
Príspevky: 6
„Zhen Han“, je čínsky film, ktorý bol nakrútený podľa skutočnej udalosti. Cez prostý a krásny život jednej obyčajnej mladej dievky chce ukázať film, ako dokáže zničiť ľudskú povahu komunistická centralizácia a ukáže nám vytrvalosť a harmóniu Falun Gong praktizujúcich, ktorí trpia počas krutého prenasledovania. Film dokáže velmi silno ovplyvniť citový svet diváka. Film nám reprodukuje aj tú tlačovú konferenciu, ktorá bola v októbri 1999 v Číne usporiadaná a ktorá nechala ludí vo svete v úžase. Múdrosť, ohromná odvážnosť, dobrosrdečnosť, súcit a znášanlivosť praktizujúcich hlboko dojala divákov.

Jeden professor, ktorý učil 25 rokov na politickej fakulte na „American University (AU)“ a ktorý pracoval 30 rokov pre ministerstvo zahraničných vecí, pred premietaním povedal režisérovi, že nemá toľko času, aby mohol ostať až do konca premietania, ale prišiel aby aspoň svojou účasťou podporil toto podujatie. Neskôr sa mu zdal film takým zaujímavým, že ostal až do konca. Potom povedal: „ Veľmi dobré, tento film je veľmi dobrý. Jednoducho som nevedel opustiť kino! Toto prenasledovanie je veľmi strašné. Musíme niečo urobiť preto, aby sa o tom dozvedelo čím viac ľudí.“

Jeden učiteľ filmovej fakulty povedal: „Tento príbeh je veľmi ohromujúci. Je pozoruhodný. Dostal som sa úplne pod jeho vplyvom. Tento film je tak ohromujúci, pekný a dojímavý, že som sa dokázal úplne stotožniť s hlavným hrdinom a som cítil normálne na svojej vlastnej kože toto kruté prenasledovanie.“

Film najdete zdarma na stiahnutie tu :

http://www.zhenhan.info

http://www.shenzhoufilm.com/en/intro.html


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.