úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 12:31

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: BOH vie o tebe všetko
PoslaťNapísal: Pon, 04. Feb 2008, 16:26 
Offline

Registrovaný: Sob, 12. Jan 2008, 12:09
Príspevky: 10
BOH vie o tebe všetko a ty o ňom len tak máličko
– akákoľvek ochrana dát tu neplatí


Je možné, ža práve ty ma nepoznáš,
Ale ja viem o tebe všetko................................................................................... Žalm 139:1
Viem, kedy si sadneš a kedy vstaneš................................................................. Žalm 139:2
Sú mi známe všetky tvoje aktivity ..................................................................... .Žalm 139:3
Lebo ešte ani nemáš slova na jazyku a hľa, ja to viem všetko...........................Žalm 139:4
Poznám dokonca aj počet tvojich vlasov na hlave .............................................Mat. 10:30
Stvoril som ťa podla mojich predstáv ............................................................... 1Mojž. 1:27

Skrze mňa žiješ, skrze mňa si aktívny, skrze mňa existuješ.
Určil som presný čas kedy sa máš narodiť a rozhodol kde budeš žiť. ........Sk.sv.Ap. 17:26

Žijete vo mne a hýbete sa vo mne .............................................................. Sk.sv.Ap. 17:27
Poznal som ťa prv, ako som ťa tvoril v lone matky ..................................................Jer. 1:5

Ty nie si žiadnym produktom nejakej náhody,
celý tvoj život je zaznamenaný v mojej knihe. ............................................ Žalm 139:15-16

Vytiahol som ťa z lona matky v deň tvojeho narodenia. ........................................Žalm 71:6
Pravda o mne je špatne vysvetlovaná tými, čo o mne nič nevedia ....................Ján 8:41-44
Dal som ti lásku, lebo všetci ste deti moje. ...................................................I.Ep.sv.Jána3:1
Viem ti viac ponúknuť ako tvoj fyzický otec .............................................................Mat. 7:11
Ak ma hladáš celým svojim srdcom, určite ma nájdeš . ...................................5.Mojž. 4:29
Raduj sa zomňa a dám ti všetko, čo tvoje srdce žiada. .........................................Žalm 37:4
Pretože ja som to, čo v tebe prebudil tieto priania. .....................................Ep.Pav.Filip. 2:13
Viem pre teba urobiť ovela viac, ako si dokážeš predstaviť. ................................ Efež. 3:20
Veď ja ťa dokážem naozaj potešiť. ...................................................................2Tesal. 16-17

Aj vtedy, keď troskotá tvoja existencia a si zruinovaný,
počujem tvoje volanie, som ti stále nablízku. .........................................................Žalm 34:18

Pokial uznávaš a prijal si poslanie mojho syna Ježiša, tak si aj mňa prijal..............1.Ján. 2:23
Vždy som bol otcom a navždy ním ostanem. ......................................................Efez. 3:14-15
Mám len jednu otázku.: Budeš mi dieťaťom? ........................................................Ján 1:12-13

Čakám na teba. ...................................................................................................Luk. 15:11-32


No čo? Pripojíš sa?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: BOH vie o tebe všetko
PoslaťNapísal: Ned, 28. Sep 2008, 16:38 
Offline

Registrovaný: Sob, 27. Sep 2008, 21:49
Príspevky: 5
re:BOH vie o tebe všetko a ty o ňom len tak máličko
– akákoľvek ochrana dát tu neplatí No čo? Pripojíš sa?

Prečo nie je to veľmi pekné...


Pravda.



Čo je to Pravda, krajania moji, priatelia?
Kto čuje, ako vraví mocným hlasom k verným?
Verní sa pospolu o večnú pravdu podelia,
skrytá však zostáva slepým a maloverným.

V krajinách našich praotcov žije už od počiatku
a vraví o moci Pána všetkých svetov,
od vekov živé vraví nám slovo Božskosti
o večnej Pravde ktorá sa niesla nad pietou.

Slepými zrakmi po časy sme sa dívali,
hoc’ mocná peruť večnosti verne bdela
a dušiam zeme akoby diablom zakliatym,
tu a tam v záblesku svetla zahorela.

Ktos’ Pravdu cítil, komu raz vnikla do hrude,
ten život dal by a všetky veci sveta,
v kom ona horí plameňom večnej vernosti
ten stal sa svetlou túžbou a daroval jej seba.

Kto za Pravdu horí, verní,
tomu Večný prepožičia veľkú silu ducha,
tak hor sa bratia, smelo vpred je Bohu milé,
do boja za Pravdu, rozbime nízke putá.

Tie putá, ktoré nás k zemi pútali
a nedali nám poznať silu večnej Pravdy,
prišiel čas, aby sme múry dogmy zbúrali
a v rytierskom zbroji stavali Pravde hradby.

Moc svetlých myšlienok nech v pravde je náš štít
a kopia čistého chcenia naša zbraň,
zo Synom Božím poďme sa zo zlom biť,
ó, Duchu Svätý a Ty nás pritom chráň.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.