úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 21:19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str, 10. Sep 2008, 09:08 
Offline

Registrovaný: Sob, 06. Sep 2008, 19:27
Príspevky: 47
Karma je niečo viac ako :Čo si zasial,to zožneš! Je to kozmický zákon,ktorý silnými opratami zväzuje všetko Stvorenie.Aby sme sa oslobodili z väzieb karmi - musíme ju spaľovať.Najprv musíme veriť,že Slovo má svoju energetickú hodnotu/a teda aj reálne pôsobenie/.Mantra na rozviazanie karmických oprát je: Odpusť mi aj ja ti odpúšťam. Musí to byť takto vyslovené v duchu pri každom kontakte z inou osobou,náhoda neexistuje,lebo všetko sa pohybuje po karmickych väzbách.Nánosy karmi tvoria okolo človeka nepriehľadnú tmu a on tápe v tme a nevedomosti. Až ak človek pochopí ako fungujú zákony vesmíru a nastúpi cestu odpúšťajúcej Lásky,premenia sa jeho väzby na Svetlo poznania všetkého. Požehnanie prajem všetkým hľadajúcim.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon, 15. Sep 2008, 11:16 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
Máte pravdu, KARMA je viac ako iba tieto slová, karma je Božím zákonom. Ale zákon karmy platí aj v svetoch duchovných a v celom Stvorení, nie len vo vesmíre, ktorý je iba nepatrnou časťou Stvorenia, ležiacou na jeho okraji. Význam slova KARMA však veľmi dobre vystihujú práve jednoduché slová: „Čo zaseješ, to zožneš“ a sú pre nás kľúčom k správnemu životu v harmónii s Božou vôľou.

Odpustenie je však určite ďaleko viac, ako iba slová „Odpusť mi, aj ja ti odpúšťam“, a to aj keď sú úprimne myslené. Skutočné odpustenie nie je v povedaní slov, ani v prianí mysle, ale musí vychádzať z ducha a byť také naozajstné, že k človeku, ktorý Vám hoci obrovsky ublížil, cítite lásku. Až vtedy sme skutočne odpustili, keď namiesto hnevu milujete.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pia, 26. Sep 2008, 14:53 
Offline

Registrovaný: Sob, 06. Sep 2008, 19:27
Príspevky: 47
:daisy-red: Áno tiež je Pravda aj vo vašich slovách,ale ľudia skôr pochopia,prečo by mali milovať svojich nepriateľov ak budú poznať odkiaľ to nepriateľstvo k ním prichádza.Ak som si vedomí poučenia,že to ja sám som
tomu a tomu blížnemu ublížil a preto sa to teraz v kolese času zase vracia v podobe rozporov do našich životov,tak to rozpozná jasnejšie/som si vedomí,že už sa táto udalosť udiala v niektorom z minulých životov a možno som ja svojmu terajšiemu nepriateľovi ublížil ešte viac ako on mne /. Teraz je tá doba kedy je dané aby ľudia viac pochopili a zapracovali na sebe! A ešte hlbšie poznanie,že aj tak sme časťou Stvorenia,ktorá kráča zo všetkými cestou evolúcie. :sunny:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.