úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 01:56

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned, 23. Feb 2014, 11:08 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
Deny píše:

Já za sebe se domnívám, že to není jedno. Ten čas dle mě slouží k očistě duší - k dostatečnému "vybělení jejich roucha" těch, kteří se očistit chtějí. A k seznámení se s PG dalšími lidmi, u kterých by se to bývalo stalo skrze působení povolaných, ke kterému ale nedošlo.



Já to vidím tak, že každý dostal nebo dostane možnost každopádně v pravý čas a pak jde "jen" o to, aby ji uchopil a využil se svou největší možnou silou, stal se novým co nejdříve a to udržoval. To jsem tím chtěla říci. Času určitě není na zbyt ani kdyby byla lhůta prodloužena. Protože každému přijde možnost v pravý čas, aby to stihl, ale musí co nejrychleji reagovat a vážně velmi zabrat ... To se (alespoň pro mě) nijak nemění ...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 23. Feb 2014, 12:02 
Offline

Registrovaný: Ned, 03. Nov 2013, 18:32
Príspevky: 63
Tynka píše:
... Času určitě není na zbyt ani kdyby byla lhůta prodloužena. ...


O tomto není žádných pochybností.
Navíc tak, jako v prodloužené době může být řada lidí přivedena k duchovnímu vzestupu, tak jiní k úpadku.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 23. Feb 2014, 12:34 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
Deny píše:
Tynka píše:
... Času určitě není na zbyt ani kdyby byla lhůta prodloužena. ...


O tomto není žádných pochybností.
Navíc tak, jako v prodloužené době může být řada lidí přivedena k duchovnímu vzestupu, tak jiní k úpadku.


Ještě by se tedy maximálně mohlo stát, že by člověk mohl být připraven již s určitým předstihem před koncem možné prodloužené lhůty. Což by bylo jedině skvělé. :sunny: Ovšem právě jen tehdy, pokud by to udržoval a ještě se hýbal stále dál a stále dál, jinak samozřejmě může žel snadno padnout zpět, jak píšete ...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 23. Feb 2014, 14:31 
Offline

Registrovaný: Sob, 23. Nov 2013, 13:57
Príspevky: 66
Tynka píše:
plamen píše:
Ježíš kdysi řekl: "Usilujte o království nebeské a vše ostatní vám bude přidáno!"

V Poselství jsou všechny pokyny pro člověka k tomu, aby přečkal soud a mohl být zachráněn a to i pozemsky.


Přesně tak - to je jediné nejdůležitější.


Usilováním se stává duch živější, cítění se stává dokonalejší, prožívá, tedy poradí si v každé situaci co a jak, i když to v přítomném čase nemá logiku, je to shůry, a časem se to ukáže jako správné. Nakonec pak už ani nemá otázek.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 74 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 35 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.