úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 17:50

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 141 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:13 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
majka 123 píše:
vricman píše:
...


Jaké dezinformace máte na mysli? Vaše odkazy jsem četla. Považuji je za stejnou demagogii, jako perpetum mobile. Možná právě proto tam ty vzorce nejsou, protože tato teorie je s nimy v rozporu.
Presne tak. To, že existuje 96% takzvanej čiernej hmoty vo vesmíre neznamená, že je možné cestovať v čase v štýle SCIFI.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:14 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
majka 123 píše:
Jaké dezinformace máte na mysli?

Vy tvrdite že z teorie relativity nieje možné odvodiť cestovanie v čase. Skutočnosť je taká, že ide.

majka 123 píše:
Považuji je za stejnou demagogii, jako perpetum mobile. Možná právě proto tam ty vzorce nejsou, protože tato teorie je s nimy v rozporu.

Aká teoria je s nimi v rozporu ( s čím ? ), teraz vám vôbec nerozumiem.

Ak považujete teoriu relativity za demagogiu, tak s Vami súhlasím. Môj názor je, že sa v čase cestovať nedá čo teoria relativity pripúšta a o tom boli tie odkazy.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:23 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
vricman píše:
majka 123 píše:
Jaké dezinformace máte na mysli?

Vy tvrdite že z teorie relativity nieje možné odvodiť cestovanie v čase. Skutočnosť je taká, že ide.

majka 123 píše:
Považuji je za stejnou demagogii, jako perpetum mobile. Možná právě proto tam ty vzorce nejsou, protože tato teorie je s nimy v rozporu.

Aká teoria je s nimi v rozporu ( s čím ? ), teraz vám vôbec nerozumiem.

Ak považujete teoriu relativity za demagogiu, tak s Vami súhlasím. Môj názor je, že sa v čase cestovať nedá čo teoria relativity pripúšta a o tom boli tie odkazy.


Nepovažuji za demagogii teorii relativity. Za demagogii považuji to, jak ji na Vašich odkazech vysvětlují.
Z Vašich předchozích přísvěvků jsem Vás pochopila tak, že tvrdíte, že se v čase cestovat dá.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:29 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
majka 123 píše:
Nepovažuji za demagogii teorii relativity. Za demagogii považuji to, jak ji na Vašich odkazech vysvětlují.

Tak to som rád že na fóre máme šikovnú matematičku ktorá si vie spočitať všeobecnú teoriu relativity v matematických tenzoroch a vyššej matematike s ktorou si lámu hlavu tie najväčšie mozgy na planéte a má tak objektívne argumenty na to aby dokázala posúdiť čo v týchto matematických vzorcoch je a čo nie. :D Ja zatial len sledujem výsledky výpočtov týchto vedcov hoci som všeobecnú teoriu v tenzoroch voľakedy študoval a zdala sa mi veľmi komplikovaná a rozoberam len filozofické dôsledky. :-)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:39 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
vricman píše:
majka 123 píše:
Nepovažuji za demagogii teorii relativity. Za demagogii považuji to, jak ji na Vašich odkazech vysvětlují.

Tak to som rád že na fóre máme šikovnú matematičku ktorá si vie spočitať všeobecnú teoriu relativity v matematických tenzoroch a vyššej matematike s ktorou si lámu hlavu tie najväčšie mozgy na planéte a má tak objektívne argumenty na to aby dokázala posúdiť čo v týchto matematických vzorcoch je a čo nie. :D Ja zatial len sledujem výsledky výpočtov týchto vedcov hoci som všeobecnú teoriu v tenzoroch voľakedy študoval a zdala sa mi veľmi komplikovaná a rozoberam len filozofické dôsledky. :-)


Tak to nejsem. Řídím se Poselstvím. A tato teorie je s Poselstvím v rozporu. Čas stojí! Měnit se mění jen formy. A proto i teorie relativity připouští cestování do těchto forem, ne času.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:42 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
vricman píše:
majka 123 píše:
Nepovažuji za demagogii teorii relativity. Za demagogii považuji to, jak ji na Vašich odkazech vysvětlují.

Tak to som rád že na fóre máme šikovnú matematičku ktorá si vie spočitať všeobecnú teoriu relativity v matematických tenzoroch a vyššej matematike s ktorou si lámu hlavu tie najväčšie mozgy na planéte a má tak objektívne argumenty na to aby dokázala posúdiť čo v týchto matematických vzorcoch je a čo nie. :D Ja zatial len sledujem výsledky výpočtov týchto vedcov hoci som všeobecnú teoriu v tenzoroch voľakedy študoval a zdala sa mi veľmi komplikovaná a rozoberam len filozofické dôsledky. :-)
To, že nemáte rad Teóriu relativity a Kvantovú mechaniku a Kvantovú teóriu poľa som si všimol dávnejšie. To, že vy nerozumiete tenzórom n- tého rádu a dvojitým, trojitým integrálom, ktoré vystupujú vo vzorcoch u Kvantovej teórii poľa, je Váš problém. Ja som to mal na skúške a musel som to zvládnuť a porozumieť tomu. Práve ja tieto teórie považujem za kľúčové, ktoré potvrdzujú pravdivosť Posolstva Grálu. Rozumiem ich interpretácii a práve tieto teórie mňa utvrdili v pravdivosti Posolstva Grálu.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:46 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
majka 123 píše:
Tak to nejsem. Řídím se Poselstvím. A tato teorie je s Poselstvím v rozporu. Čas stojí! Měnit se mění jen formy.

Tak to som rád, že nakoniec pripúštate, že táto teoria relativity je v rozporu s Posolstvom. Mám rovnaký názor.
majka 123 píše:
A proto i teorie relativity připouští cestování do těchto forem, ne času.
Lenže vedci ktorí sa zaoberajú teoriou relativity nehovoria v terminologii cestovania do foriem (čo by mali asi problém vysvetliť čo to je) ale v terminológii cestovania v čase.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Uto, 25. Feb 2014, 19:49 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Filip Jendrichovsky píše:
To, že nemáte rad Teóriu relativity a Kvantovú mechaniku a Kvantovú teóriu poľa som si všimol dávnejšie. To, že vy nerozumiete tenzórom n- tého rádu a dvojité, trojité integrály, ktoré vystupujú vo vzorcoch u Kvantovej teórii poľa, je Váš problém. Ja som to mal na skúške a musel som to zvládnuť a porozumieť tomu. Práve ja tieto teórie považujem za kľúčové, ktoré potvrdzujú pravdivosť Posolstva Grálu. Rozumiem ich interpretácii a práve tieto teórie mňa utvrdili v pravdivosti Posolstva Grálu.

Tu sa nejedná o emocionalny postoj mať rád a nemať rád teóriu relativity ale o filozofické dôsledky teorie relativity.

Ja som nikdy nespochybnil Kvatovú mechaniku a Kvantovú teóriu a nikdy som nenapísal že ich nemám rád.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Str, 26. Feb 2014, 00:26 
Offline

Registrovaný: Ned, 13. Jan 2008, 14:35
Príspevky: 168
Stále ideme do budúcnosti a nikdy sa nikde nevrátime inak, ako v budúcnosti, ktorá je vtedy naša prítomnosť a to aj teraz - alebo sa vari z obchodu domov vrátime vtedy, keď sme z neho vyšli? A či návrat trvá hodinu, rok či tisícročie - aký je v tom rozdiel?
Stroje času sú Sci-fi a s teóriou relativity nemajú nič spoločné - tá hovorí skôr o obraze "Tisíc rokov ako jeden deň..."
Alebo ešte nik neprežil, že povedzme 2 hodiny sa mu zdali ako 5 minút, čo však nebolo zdanie, ale skutočnosť, lebo jeho duchovné prežívanie bolo 5 minút, hoci na Zemi medzitým hrubohmotne ubehli 2 hodiny...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Prakráľovná Elisabeth
PoslaťNapísal: Str, 26. Feb 2014, 06:34 
Offline
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 23. Apr 2008, 18:20
Príspevky: 604
Abdrushin častokrát poukazoval na to, že lidé v řeči často správně vyjádřili to pravé, aniž by to sami tušili. Jako například:

"Je mu dán ještě určitý čas ..."
"Je mu dán ještě určitý prostor ..."

Obě tyto věty vyjadřují jedno a totéž.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 141 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.