www.poznanie.sk
http://duchovno.poznanie.sk/

Aura
http://duchovno.poznanie.sk/viewtopic.php?f=82&t=513
Stránka 1 z 1

Autor:  Ambemez [ Sob, 20. Okt 2012, 11:56 ]
Predmet príspevku:  Aura

Aura
Existuje aura?

Autor:  vricman [ Sob, 20. Okt 2012, 20:33 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Ambemez píše:
Aura
Existuje aura?


Počuli ste už niekedy o Kirlianovej fotografii ? Pán Kirlian dokázal v minulom storočí zostrojiť aparát pomocou ktorého je možné odfotografovať časť aury.

Viac sa možete dozvedieť aj na stránkach www.analyzaaury.sk

Autor:  Ambemez [ Sob, 20. Okt 2012, 21:47 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Ďakujem Vricman

Píše sa tam: ,,Ľudská aura sa po smrti človeka nestráca hneď, ale postupne. Aura človeka je prístrojovo merateľná ešte tri až štyri dni po smrti, čo potvrdili početné vedecké experimentálne merania pri výskume bioenergetických javov. "

Tak, že aura odzrkadľuje len pozemské - telesné zdravie človeka? A po jeho smrti zaniká? Načo potom nám je? Keď ju aj tak nemôžeme teraz ,,bežne" vidieť?

Autor:  vricman [ Sob, 20. Okt 2012, 22:35 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Aura je z inorodého druhu ako je hrubá hmotnosť ktorá je pozorovateľná voľnym okom, hmatom alebo všeliakými hrubohmotnými prístrojmi.

Aura má viacej zložiek a netýka sa len pozemského zdravia hmotného tela ale je aj žiarením(vyžarovaním) ktoré prezrádza duchovnú vyspelosť jedinca.

Po smrti je možné pozorovať auru u mrtveho tela tkz. auru astrálneho tela ktoré sa nikoľko dní po smrti rozpadáva rovnako ako neskôr hrubohmotné telo, ale pretože je z inej podstaty, jemnejšej tak sa rozpadáva a zaniká rýchlejšie.

Celý vesmir je popretkávaný viditeľnými ale aj hrubohmotne neviditeľnými žiareniami v nádherných kobináciach ktoré si nedokážeme ani len predstaviť. Žiarenia ako aj "neviditeľná" aura sú nádhernými prejavmi stvorenia ktoré vyplívajú z jeho dokonalých zákonov. Všetko čo sa nachádza vo stvorení má svoj zákonitý účel a poriadok. Nič tu nieje navyše tak ani aura tu nieje zbytočne ale plní svoju funkciu ako most pre jemnohmotnejšie podstaty a žiarenia vesmíru.

Autor:  Ambemez [ Ned, 21. Okt 2012, 08:36 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Nepýtala som sa na AURU náhodne,

v knihe VO SVETLE PRAVDY v prednáške MLČANIE je napísané:

,,Vráťme sa k myšlienke, ktorá v sebe priťahovala cudzie formy, a tým sa stávala silnejšou a silnejšou. Táto myšlienka z teba nakoniec vystúpi v pevne zomknutých vlnách sily, prenikne AUROU tvojej vlastnej osoby a vplýva na ďalšie okolie. Ľudia to nazývajú osobným magnetizmom. Nezasvätení povedia: ,,Ty niečo vyžaruješ!“ Podľa svojráznosti povahy je to buď nepríjemne alebo príjemne. Príťažlivé alebo odpudzujúce. Tak sa to pociťuje!

LENŽE TY NIČ NEVYŽARUJŠ! Dej vzniku toho pocitu u druhých má svoj pôvod v tom, že ty v sebe magneticky priťahuješ všetko duchovné rovnorodé. Veď aj v tom sa uplatňuje zvratné pôsobenie. V tomto spojení ten druhý potom zreteľne vycíti tvoju silu, a tak sa prebúdza ,,sympatia“


Na jednej strane autor pripustil, že aura(vyžarovanie) existuje, odsek pod tým potom píše, ,,TY NIČ NEVYŽARUJEŠ!“ Neviem ako si to mám vysvetliť

Autor:  vricman [ Ned, 21. Okt 2012, 09:28 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

V tomto prípade sa hovorí o myšlienkových formách, ktoré sami o sebe nevyžarujú bytostné žiarenie ale pôsobia príťažlivou silou tj. magnetizmom. Preto Pán hovorí "TY NIČ NEVYŽARUJEŠ!" v súvislosti s myšlienkovými formami nie s aurou.

Autor:  Ambemez [ Ned, 21. Okt 2012, 10:09 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Ak som tomu dobre pochopila, tak AURA je ,,len“ vyžarovanie tela? Bez ohľadu či ide o astrálné telo, hrubohmotné telo alebo Ducha

Autor:  vricman [ Ned, 21. Okt 2012, 11:33 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Dá sa to tak pochopiť.

Autor:  Ambemez [ Ned, 21. Okt 2012, 11:39 ]
Predmet príspevku:  Re: Aura

Ďakujem Vricman :D

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/