úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 13:06

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: agápe?
PoslaťNapísal: Štv, 24. Jan 2008, 00:03 
Offline

Registrovaný: Str, 05. Dec 2007, 23:50
Príspevky: 15
Chcem sa opýtať, či mi niekto bude vedieť povedať, čo sa to so mnou dialo? Mala som raz priateľa a po spojení s ním ma začalo tlačiť na hrudi.Bola to veľká bolesť, ako keby mi tam niekto sedel.Nemohla som dobre dýchať.Hrozne to bolelo.Bolo to v piatej čakre a trvalo to týždeň.Nikdy predtým, ani potom som to necítila. Keď som sa na to pýtala, tak jední povedali, že je to výmena silnej ženskej a mužskej energie, druhí, že je to agápe.On pociťoval to isté.Vie mi niekto vysvetliť, čo to bolo? Ja som reikistka a on vedel čítať z aury. Ďakujem. :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: agápe?
PoslaťNapísal: Štv, 24. Jan 2008, 21:20 
Offline

Registrovaný: Ned, 02. Dec 2007, 16:06
Príspevky: 40
Zdravím Vás. Najskôr chcem povedať, že neviem čo to je, ale určite viem, čo to nie je.

Viem, že slovo agápi používajú Gréci na označenie milovanej osoby, a na internete som našiel, že slovo agápe označuje lásku, ktorá závisí viac od vôle ako od srdca.

Píšete o piatej čakre, čo je komunikačná čakra a nie čakra srdca (štvrtá), teda s láskou (agápe) to asi nebude mať spojitosť. Nepríjemný stav je pravdepodobne spojený so vznikom energetického bloku - porušenia aury. Najviac sa prikláňam tomu, ako ste to vyjadrila: pocit, že na Vás niekto sedí. To býva vtedy, keď sa na človeka niečo alebo niekto nalepí a vysáva z neho energiu. Možno to vzniklo pri tom porušení energie vzájomným pôsobením nie rovnako vibrujúcich ľudí. Je ale divné, že ten človek nevedel presne vyjadriť o čo ide, keď vidí auru.

To čo opisujete ale určite nie je spôsobené silnou výmenou ženskej a mužskej energie. Pri niečom takom môže byť cítiť obrovské teplo, silné vibrácie, môžete si vzájomne čítať myšlienky... ale nie je to nič nepríjemné. Také spojenie mužskej a ženskej energie (bežne niečo také medzi ľuďmi nevzniká) silne harmonizuje, dáva obrovskú vitalitu a je neopísateľne krásne. A stačí, keď s tým človekom sedíte za jedným stolom.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: agápe?
PoslaťNapísal: Štv, 24. Jan 2008, 23:42 
Offline

Registrovaný: Sob, 22. Dec 2007, 23:52
Príspevky: 21
Ja len veľmi stručne. To, čo napísal Peter je veľmi pôsobivé a podľa mňa krásne vyjadril podstatu skutočnej lásky medzi mužom a ženou. Bolo by to šťastie pre ľudí a pre celý náš okolitý svet, keby čo najviac partnerských vzťahov dokázalo nastúpiť takúto cestu šťastia vo svojom živote. Veď tam, kde je skutočná láska, tam nikdy nechýba ani zrak upretý Nahor, do krásnych diaľav, ktoré budú vždy najväčšou túžbou prebudeného ľudského ducha. :daisy-white:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 40 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.