úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 12:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: deja vu
PoslaťNapísal: Štv, 17. Jan 2008, 01:06 
Offline

Registrovaný: Pon, 10. Dec 2007, 03:25
Príspevky: 14
Co si myslíte o fenoméne deja vu? Určite aj vám sa stalo že určitých momentoch sa vám zdá že ten okamih si pamätáte, že ste to uz zažili. Veľa krát sa mi to uz stalo,no vysvetlenie som este na to nenašiel. každý uvádza volačo iné. ak má voľakto rozumnú odpoved tak napiste. mohli by te tu byt aj v noci. cafte.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: deja vu
PoslaťNapísal: Str, 23. Jan 2008, 14:30 
Offline

Registrovaný: Str, 05. Dec 2007, 23:50
Príspevky: 15
žeby to boli spomienky na minulosť? na minulé životy? tu som už niekedy bol..toto som už niekedy zažil..aj mne sa to stáva, a dokonca, ak sa mi to pripomenie skôr, ako príde koniec situácie, už aj viem ako skončí..je to zvláštne, ale možno sa máme vraciať k situáciám, ktoré sme z neznámych dôvodou nevyriešili v minulom živote a mali by sme teraz..možno sa nám to bude opakovať dovtedy, kým to nevyriešime, čo máme.. :daisy-white:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: deja vu
PoslaťNapísal: Str, 23. Jan 2008, 19:38 
Offline

Registrovaný: Uto, 11. Dec 2007, 22:57
Príspevky: 12
Deja vu je sled videného deja životnej úlohy človeka pred narodením. Niekto to prijíma vedome niekto nie. Je to film vlastného života, ktorý prijímame alebo sme nútení ho prijať. Človek však počas života môže zmeniť tento dej vlastným chcením. Zpravidla však človek plne prijíma všetky dôsledky. Je iba na jeho vlastných rozhodnutiach ako sa k tomu postaví a rozmotá zauzlené alebo ešte viac zamotá a zauzlí. Rozhoduje aj o tom ako sa mu to stane a ako ho to zasiahne. Totiž jeho vlastné vnútro je tým hlavným ukazovateľom. Osud je to čo si sám človek vybral a svojím spôsobom chcel. Preto sa málo toho osudovo mení počas života. Je to takzvaná etapa učenia sa a zdieľania toho čoho tvorcom sme my. Pomáha nám napredovať za každých okolností. Aj keď mnohých z nás čakajú ťažké veci v živote my určujeme ako silno nás zasiahnu do vnútra a ako nás to bude bolieť. A v tom pozitívnom je tiež na nás ako sa dokážeme radovať z toho pekného čo nám bolo dané osudom. :book:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: deja vu
PoslaťNapísal: Pon, 28. Jan 2008, 00:24 
Offline

Registrovaný: Pon, 10. Dec 2007, 03:25
Príspevky: 14
dakujem vsetkym za odpovede. su dost zaujmave a na zamyslenie. myslim ze je vtom volajaka pravda. je to fakt ze nas na volaco upozornuju,pomahaju. len clovek by troska vedel ktore je to ,,spravne,, rozhodnutie.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 39 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.