úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 00:50

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 09:25 
Offline

Registrovaný: Štv, 17. Okt 2013, 10:10
Príspevky: 32
Dovolím si zde napsat, že mi přijde zvláštní, když se nějaké téma zamkne a přitom do něj místní správce dodatečně vkládá další rozsáhlý příspěvek, dokonce s otázkou, takže na ni již nelze odpovědět jinak, než případně opět (!) založit dodatečné téma k tématu.
Sice chápu, že Vy jste tady "doma" a Vy tu rozhodujete o pravidlech a podmínkách, nicméně se domnívám, že jako zpětnou vazbu není nepodstatné Vám toto sdělit.

Konkrétně se jedná o diskusi o MMS. Místo Vašeho postoje, který jste předvedl, nebylo by lepší snažit se získat alespoň některá stanoviska, některé vhledy těch z léčitelů, kteří vidí či cítí jevy z druhé strany? Nikdo by Vás nenutil s nimi souhlasit.

Kdo má o MMS nadále pochybnosti, chci zde jednoznačně vyjádřit, že já si naprosto (!) stojím za tím, co jsem napsala. Pokud někdo bezhlavě (bez uvedení případných nebezpečí) hájí MMS, tak podle mě neví, co na jemné úrovni způsobuje.

Pokud bude téma dodatečně otevřeno, např. na základě této mojí připomínky, upozorňuji, že zde nehodlám vhledy různých léčitelů zveřejňovat, protože nemám jejich souhlasy, ale kdo má skutečnou snahu a zájem, tak si je může jistě opatřit stejně jako já.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 10:00 
Offline

Registrovaný: Štv, 17. Okt 2013, 10:10
Príspevky: 32
Ještě jedna připomínka z mé strany.
Kdybych k přečtenému o MMS mlčela a nenapsala tuto reakci, mé svědomí by to vyhodnotilo jako zradu vůči mému poznání a jako nezodpovědnost vůči lidem.
Tímto ovšem NIKOMU nevnucuji své názory a své poznání, každý se musí opírat o to své.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 12:39 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
Samozřejmě pravomoce správců a moderátorů jsou jasné, a tedy o tom žádná. To je třeba respektovat.

Chápu, proč bylo nejspíše uzamknuto mé téma o pravých a falešných vůdcích, i když nepovažuji za nic špatného, pokud je někdo jasně, nevyhýbavě a bez emocí označen za toho, kým jest. Mělo to být z mé strany naopak snad užitečné, i když každý nakonec vyjeví svou pravou tvář stejně sám. Ale chápu, když tady např. nechce být řešeno něco o nějaká osobě, která zde není známá a nemůže (nebo nechce) se také zde třeba k tomu vyjádřit - s tím sama souhlasím, takže v pořádku. I když to téma samo o sobě bylo obecné.

Ale uzamknutí tématu o MMS, aby zřejmě nejspíše se již tak nějak vyhlo dalším možným protiargumentům nebo další diskuzi (samozřejmě slušné) či něčemu podobnému, to také nepovažuji za moc odvážné.
A odvaha je jednou z nejdůležitějších věcí na cestě životem a k duchovnímu vzestupu ... :)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 13:39 
Offline
Administrátor stránky

Registrovaný: Pia, 09. Nov 2007, 01:54
Príspevky: 201
Zdravím všektých záujemcov o MMS. Ak budete mať niekto vážnu otázku či pripomienku, rád odpoviem na súkromnú správu či email a dokonca rád upravím článok o MMS, ak bude pripomienka opodstatnená.

Prečo som uzavrel tému o MMS? Zdá sa, že mnohí sa tu snažia diskutovať o niečom iba tak, lebo ich baví diskutovať, bez toho, aby mali Vážny záujem o to, o čo ide. Vôbec tu nemáme v úmysle neumožniť aj iný názor. Ak však niekto jednou vetou typu "Pozor, je to savo, otrávite sa" spochybní celý článok, je nutné odpísať a všetko poriadne vysvetliť, čo zaberá veľa času. Myslím, že v prípade MMS boli dané odpovede na všetky prípadné nezrovnalosti a ak má niekto záujem vedieť niečo viac, rád mu odpoviem na súkromnú správu. Naozaj nemáme čas sedieť celý deň za počítačom a diskutovať. Fórum sme vytvorili za účelom vzájomnej pomoci, nie pre ľudí, ktorí o MMS nič nevedia, nevyskúšali ho, ale iba sa zabávajú na náš účet.

Pani Emili nerešpektovala uzavretie témy. Hoci píše o vlastných skúsenostiach, opakuje iba to, čo počula od nejakého liečiteľa. Slová o údajných jemnohnotných dejoch zrejme nevie ničím podložiť a ani o to nemá záujem, ako píše. Takto nevecne diskutuje väčšinou každý, kto nemá svoje tvrdenie čím podložiť. Podľa zákonov stvorenia, duchovných súvislostí či hmotných dejov sa javí tvrdenie liečiteľa ako nepravdivé. Samozrejme, nech si urobí každý svoj názor - ja som MMS vyskúšal a viem, že fungovalo bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na telo, alebo na duchovné schopnosti.

Ďakujem za porozumenie
Správca


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 18:48 
Offline

Registrovaný: Štv, 17. Okt 2013, 10:10
Príspevky: 32
spravca píše:
Pani Emili nerešpektovala uzavretie témy. Hoci píše o vlastných skúsenostiach, opakuje iba to, čo počula od nejakého liečiteľa. Slová o údajných jemnohnotných dejoch zrejme nevie ničím podložiť a ani o to nemá záujem, ako píše. Takto nevecne diskutuje ...


Paní Emily si existence diskuse o MMS všimla až den předtím, než vstoupila do diskuse. Druhý den ráno napsala příspěvek ve Wordu a zjistila, že ho už ani nelze vložit. Tak založila téma nové, dodatkové. Bylo sloučeno s původním a opět ihned zamčeno ...

20 let intenzívně spolupracuji s léčiteli (různorodé zkušenosti s různými léčiteli), z nichž někteří jsou i všeobecně veřejně známí a velmi uznávaní. Za dobu "slávy" MMS jsem si od těch jasnovidných vyžádala jejich stanoviska k MMS, některá zveřejnili i veřejně na internetu a některé mám dokonce od nich i písemně. Chtěla jsem je tehdy především porovnat i se svým vlastním cítěním a vnímáním. Není to tedy rozhodně tak, že jsem "neco počula od nejakého léčitele".

Slova o jemnohmotných dějích souvisejících s MMS doložit mohu, ale kdo je nechce zohlednit, kdo se je nechce dozvědět, aby nemohly zpochybnit jeho dosavadní názor, tomu nemá cenu je dávat k dispozici. Nenapsala jsem, že nemám zájem své argumenty podložit, pouze že dosud nemám souhlas jejich autorů s uveřejněním právě zde na tomto webu. A napsala jsem, že bude-li mít někdo pochybnosti a bude zkoumat (a v PG je poukazováno na to, že nemáme druhým jen věřit, ale sami důsledně zkoumat), tak že i bez jejich zveřejnění zde je možné si názory proti MMS od významných léčitelů opatřit.

Plně respektuji, že na svém webu chcete mít příspěvky, které souladí s Vašimi názory a že nechcete přenechat svůj prostor těm, kteří mají alespoň občas více času než Vy a tedy mohou diskutovat. Samozřejmě by se mohlo stát, že by to nebylo vždy v souladu s Vašimi názory.
Co však nehodlám respektovat, je překrucování toho, co jsem se tu snažila sdělit.
Jsem tu relativně nový člen a podobné praktiky zde mě skutečně udivují a rovnou i napíši, že mi nevyhovují a nadále se jich nehodlám zúčastňovat. Já rozhodně nejsem člověk, který nemá zájem o věci, které souvisejí s léčením, 20 let intenzívní práce kolem této problematiky by o tom mohlo dosti svědčit, a rozhodně tedy nejsem jedinec, kterého baví diskutovat i v případě, kdy o dané diskusní téma nemá vážný zájem. To je velmi falešná domněnka! Já se rozhodně nebavím na ničí účet, proto jsem připsala, že k napsání připomínky mě vede mé svědomí!

Ať si opravdu každý udělá názor sám, jak tu bylo dopřáno sluchu těm, kteří upozorňovali na případná nebezpečí.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 19:20 
Offline

Registrovaný: Štv, 17. Okt 2013, 10:10
Príspevky: 32
spravca píše:
MMS vyskúšal a viem, že fungovalo bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na telo, alebo na duchovné schopnosti.


Má poslední připomínka. Kolik je psychiatrů a psychoanalytiků, kteří Vám bez jakýchkoli pochyb řeknou "hypnózu jsem vyzkoušel na sobě i svých klientech a vím, že fungovala bez jakýchkoliv vedlejších účinků na tělo nebo na duchovní schopnosti" ....
Že to nesouvisí s MMS? Ale s principem použitého tvrzení ano ...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 19:46 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
Emily píše:
spravca píše:

Plně respektuji, že na svém webu chcete mít příspěvky, které souladí s Vašimi názory a že nechcete přenechat svůj prostor těm, kteří mají alespoň občas více času než Vy a tedy mohou diskutovat. Samozřejmě by se mohlo stát, že by to nebylo vždy v souladu s Vašimi názory.
Co však nehodlám respektovat, je překrucování toho, co jsem se tu snažila sdělit.
Jsem tu relativně nový člen a podobné praktiky zde mě skutečně udivují a rovnou i napíši, že mi nevyhovují a nadále se jich nehodlám zúčastňovat. Já rozhodně nejsem člověk, který nemá zájem o věci, které souvisejí s léčením, 20 let intenzívní práce kolem této problematiky by o tom mohlo dosti svědčit, a rozhodně tedy nejsem jedinec, kterého baví diskutovat i v případě, kdy o dané diskusní téma nemá vážný zájem. To je velmi falešná domněnka! Já se rozhodně nebavím na ničí účet, proto jsem připsala, že k napsání připomínky mě vede mé svědomí!

Ať si opravdu každý udělá názor sám, jak tu bylo dopřáno sluchu těm, kteří upozorňovali na případná nebezpečí.


Takto to vnímám i já. I mne vedlo k položení dotazu do tématu o MMS a možnosti vyléčení viru HIV mé svědomí. Rovněž názor pana správce, který vyjádřil na adresu Mezinárodní organizaci červeného kříže je v rozporu s mým svědomím.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 20:07 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Ako magister fyziky a chémie som chcel dať svoj vlastný nestranný názor na látku MMS. Nepracujem pre žiadne koncerny, preto by moja analýza nebola ničím a nikým ovplyvnená. No rešpektujem rozhodnutie pána Správcu. A ak platí to, čo napísal Správca vo svojom príspevku, som pripravený urobiť nezávislú, ničím neovplyvnenú analýzu o MMS a mu to poslať.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 22:00 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Filip Jendrichovsky píše:
Ako magister fyziky a chémie som chcel dať svoj vlastný nestranný názor na látku MMS. Nepracujem pre žiadne koncerny, preto by moja analýza nebola ničím a nikým ovplyvnená. No rešpektujem rozhodnutie pána Správcu. A ak platí to, čo napísal Správca vo svojom príspevku, som pripravený urobiť nezávislú, ničím neovplyvnenú analýzu o MMS a mu to poslať.
Študoval som učiteľstvo fyziky a chémie.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Zamykání témat
PoslaťNapísal: Uto, 04. Feb 2014, 22:39 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Tynka píše:

Ale uzamknutí tématu o MMS, aby zřejmě nejspíše se již tak nějak vyhlo dalším možným protiargumentům nebo další diskuzi (samozřejmě slušné) či něčemu podobnému, to také nepovažuji za moc odvážné.
A odvaha je jednou z nejdůležitějších věcí na cestě životem a k duchovnímu vzestupu ... :)
To je i môj názor.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.