úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 18:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Celestínske proroctvo
PoslaťNapísal: Pon, 04. Feb 2008, 17:41 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 08. Dec 2007, 17:33
Príspevky: 7
Istý pán Redfield napísal román: Celestínske proroctvo... Kniha je dejová ale zároveň sú tam veľmi podstatné pasáže kedy sa hlavný hrdina začína na seba, iných aj celý svet dívať inak... Pri čítaní tejto knihy nemáte pocit úplnej novosti ale skôr cítite,že niekto si dal tú námahu a všetko to čo si často uvedomujeme je spojené do zmysluplného celku...
Okrem mnohých iných vecí tam je napríklad vysvetlené,že človek sa sám dobrovoľne odrezal od hlavného energetického zdroja, no a tak sa naučil získavať energiu z ľudí... slúžia mu na to jednoduché a účinné drámy, ktoré sa naučil od iných a zároveň vznikli ako obranný mechanizmus na drámy iných... Ďalej tam hovorí o tom že sú 4 základné drámy ktoré hrá skoro každý človek... často nevedome... zastršovač, pýtajúci sa, rezervovaný,a ľutuj ma... viac a obsažnejšie sa dozviete v knihe... ovšem ak ju niekto už nečítal...
ako sa vám páčila a čo vám dala..? by ma zaujímalo..


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Celestínske proroctvo
PoslaťNapísal: Štv, 07. Feb 2008, 01:08 
Offline

Registrovaný: Str, 05. Dec 2007, 23:50
Príspevky: 15
Celestínske proroctvo..pri čítaní tejto knihy som ani neviem ako vhupla do deja tak, akoby som to bola ja, ten hlavný hrdina, čo sa snažil nájsť to miesto na zemi, ktoré tak úpenlivo hľadal..Presne a výstižne je v nej opísaných 10 proroctiev, ktoré pokračujú vo voľnom pokračovaní na 11 a ďalej 12 proroctiev..Ku knihe sú aj pracovné knihy, kde si každý môže osvojiť to, čo mu knihy dali..Vrelo odporúčam aj ja, určite sa nájdete do ktorej kategórie ľudí patríte a čo vás vytvorilo..zastrašovač?rezervovaný?či ľutuj ma?...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Celestínske proroctvo
PoslaťNapísal: Ned, 10. Sep 2017, 20:56 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
V knihách pod názvom Celestinské proroctvo je kopu pravdy i kopu nepravdy. Ako celok je to polopravda. Pri čítaní týchto diel musí byť človek bdelý, a dbať na Kristove slová: "Bdejte a modlite sa!", aby človek rozlíšil, čo je v zhode so zákonmi stvorenia, a čo je v rozpore s večnými zákonmi stvorenia. Kniha Celestinské proroctvo voči jasnosti knihy VO SVETLE PRAVDY nesiaha ani po pätky.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Celestínske proroctvo
PoslaťNapísal: Ned, 10. Sep 2017, 21:02 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
bosorkazuza píše:
Celestínske proroctvo..pri čítaní tejto knihy som ani neviem ako vhupla do deja tak, akoby som to bola ja, ten hlavný hrdina, čo sa snažil nájsť to miesto na zemi, ktoré tak úpenlivo hľadal..Presne a výstižne je v nej opísaných 10 proroctiev, ktoré pokračujú vo voľnom pokračovaní na 11 a ďalej 12 proroctiev..Ku knihe sú aj pracovné knihy, kde si každý môže osvojiť to, čo mu knihy dali..Vrelo odporúčam aj ja, určite sa nájdete do ktorej kategórie ľudí patríte a čo vás vytvorilo..zastrašovač?rezervovaný?či ľutuj ma?...
V knihe Celestínske proroctvo je iba deväť proroctiev. Potom nasleduje kniha Desiate tajomstvo. Obe knihy mám doma. Potom nasledujú ďalšie dve knihy Jedenáste proroctvo a Dvanáste proroctvo.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Celestínske proroctvo
PoslaťNapísal: Ned, 10. Sep 2017, 21:31 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
O Celestínskom proroctve, údajne pochádzajúcom od Indiánov indiánskeho kmeňa Májov, sa nakrútil i film pod názvom Celestínske proroctvo, ktorý som videl.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.