www.poznanie.sk
http://duchovno.poznanie.sk/

Paulo Coelho
http://duchovno.poznanie.sk/viewtopic.php?f=54&t=188
Stránka 1 z 1

Autor:  bosorkazuza [ Štv, 25. Dec 2008, 14:13 ]
Predmet príspevku:  Paulo Coelho

Snáď už netreba nikomu zvlášť predstavovať tohto brazílského spisovateľa. Paulo Coelho v roku 1987 prešiel Svätojakubovskú cestu. Poznatky a zážitky z tejto cesty vkladal do svojich kníh ako Mágov denník, Alchymista. Ďalšie knihy, ktoré ho preslávili sú Piata hora, Veronika sa rozhodla zomrieť, Diabol a slečna Chantal, Jedenásť minút, Záhir, Čarodejnica z Portobella, Brida, Pri rieke Pedra som sedela a plakala, tak isto ako knihu Rukoväť bojovníka svetla a Ako rieka, ktorá plynie..

Autor:  bosorkazuza [ Štv, 25. Dec 2008, 14:14 ]
Predmet príspevku:  Paulo Coelho - Mágov denník

Kniha Mágov denník nás privedie k duchovnému vodcovi na ceste do Santiaga de Compostely, ktorý pútnika vedie k nájdeniu meča, ktorý mu umožní sa stať Majstrom RAM. Úryvok z knihy : " Ľudia nechcú žiadať veľa od života, pretože sa boja prehry. Kto však túži zvádzať dobrý boj, musí sa pozerať na svet ako na nesmierny poklad, ktorý tu čaká, aby bol objavený a dobitý." Vrelo odporúčam..

Autor:  bosorkazuza [ Štv, 25. Dec 2008, 14:24 ]
Predmet príspevku:  Paulo Coelho - Brida

Chceš prekonať strach a naučiť sa WICCE? Tak to je tá pravá knižka pre teba. Vnoríš sa do života mladej ženy, ktorá hľadá tú pravú lásku. Ako zistíš, ktorá je tá pravá? Aký dar máš zrovna ty tu na Zemi? Čo je Tradícia Luny a čo Ťa naučí Mág a čo Čarodejnica? Odpovede na tieto otázky nájdeš práve v knižke BRIDA. Úryvok z knihy: " Boh je slovo. Pozor ! Pozor nato, čo hovoríš, v akejkoľvek situácií alebo okamžiku života. Slovo je myšlienka premenená do vibrácií, vkladáš tým do vzduchu okolo seba to, čo predtým bolo len energiou. Dávaj si dobrý pozor nato, čo povieš. "

Autor:  bosorkazuza [ Štv, 25. Dec 2008, 14:34 ]
Predmet príspevku:  Paulo Coelho - Diabol a slečna Chantal

"Takmer 15 rokov už sedávala stará Berta deň čo deň na priedomí svojho domčeka.Obyvatelia Viscosu na tom nevideli nič divného, vedeli, že starí ľudia to robievajú : snívajú o predchádzajúcich rokoch, keď boli mladí, pozorujú svet, ku ktorému už nepatria, a premýšľajú, o čom by sa porozprávali so susedmi. Berta však mala iný dôvod. Jej čakanie sa skončilo toho rána, keď uvidela cudzinca, ako stúpa do strmého kopca a pomaly mieri k jedinému hotelu v obci. Vypadal inak, než ako si ho už toľkokrát predstavovala, šaty mal dosť obnosené, vlasy dlhšie, než je obvyklé a bol zarastený. Mal však spoločníka : DIABLA." Aj vy chcete vedieť, ako to pokračovalo ďalej ? A prečo DOBRO a ZLO má tú istú tvár? Tak sa po večeroch začítajte do knižky Diabol a slečna Chantal, ktorá vás prinúti vojsť do vlastného vnútra..

Autor:  bosorkazuza [ Štv, 25. Dec 2008, 14:51 ]
Predmet príspevku:  Paulo Coelho - U řeky Piedra jsem usedla a plakala

Tak pri tejto knižke, som aj ja plakala, nie len Pilar, ktorá znova našla zabudnutého priateľa z detstva. Ale roky zmenili všetko. Už nie sú deti. Už má každý svoj život, svoju cestu. Dá sa dve rozdielné cesty ešte spojiť? Čo je silnejšie ako pokračovanie každého v svojej ceste, vo svojom živote? Čo dokáže spojiť znova dva rozdielne osudy? Čo? To nechám na každého, aby si to v tejto knižke našiel...

Autor:  Bubko [ Štv, 28. Mar 2013, 10:46 ]
Predmet príspevku:  Re: Paulo Coelho

Mňa najviac oslovil Alchymista http://baila.net/kniha/128140001/alchymista-paulo-coelho :book:

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/