úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 16:51

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Pia, 20. Sep 2013, 14:48 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
Filip Jendrichovsky píše:
Mohli by ste to, prosím Vás, popísať bližšie? Mohli by ste i bližšie popísať toho mága, ktorý nevie, že cez okultné školenie a okultným spôsobom vyvolané astrálne putovanie sa len spútava na nízke úrovne? Patrí k čitateľom Posolstva? To by bolo potom strašné, že nedbá na slová Posolstva o nebezpečenstve okultného školenia!


Tak jak jsem již psala výše. Zjevil se u mne při sprchování v pozemské podobě. Jedná se o muže vysokého 170-180 cm, oblečený v tmavých kalhotách, černé kožené bundě, kulatý obličej, světle hnědé krátké vlasy...
V prvním okamžiku jsem se velice lekla. Naštěstí se u mne objevila velice světlá postava. U této postavy jsem poznala, že tento mág či kouzelník ji vůbec nevidí. Skrze mne k němu pronesla jen tři slova. A sice: Mazej, čerte, Mazej! Načež se tento mág zmenšil na velikost sotva 20 cm a utíkal pryč. Zůstala po něm jen veliká zima.

Pokud jde o to zda-li je tento mág čitatelem Poselství, tak jsem přesvědčena, že rozhodně ano. A proto vůbec nevím, co si o něm myslet. Zda je takto zpoután z minulých životů, či jen v tomto životě čte Poselství špatně? Vůbec netuším.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Pia, 20. Sep 2013, 16:15 
Offline
Moderátor
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 23. Apr 2008, 18:20
Príspevky: 604
Ne všichni čtenáři Poselství chápou Poselství jako cestu, po které smí jít. Mnozí naopak Poselství s jeho ohromným potenciálem považují a hlavně využívají jako prostředek k dosažení svých osobních cílů, většinou pozemských.

V takovém případě se neštítí použít i způsoby, které jsou v rozporu s Božími zákony, jsou tedy špatné, přičemž jsou dokonce schopni a bez skurpulí je zdůvodnit jako přirozený projev "vysokých" duchovních darů ...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 13:19 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
plamen píše:
Ne všichni čtenáři Poselství chápou Poselství jako cestu, po které smí jít. Mnozí naopak Poselství s jeho ohromným potenciálem považují a hlavně využívají jako prostředek k dosažení svých osobních cílů, většinou pozemských.

V takovém případě se neštítí použít i způsoby, které jsou v rozporu s Božími zákony, jsou tedy špatné, přičemž jsou dokonce schopni a bez skurpulí je zdůvodnit jako přirozený projev "vysokých" duchovních darů ...
K takýmto čitateľom Posolstva, ktorí nežijú podľa Slova, ale chceli z Posolstva vyťažiť kapitál sú verejne známy Ján Dietrich Dvorský, Natália de Lemeny Makedonová, mnohí ďalší na celom svete. Všetci vieme ako zlé nakoniec J.D.Dvorský a Makedonová skončila a predsa mnohí sa nepoučia...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 14:09 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
majka 123 píše:
Tak jak jsem již psala výše. Zjevil se u mne při sprchování v pozemské podobě. Jedná se o muže vysokého 170-180 cm, oblečený v tmavých kalhotách, černé kožené bundě, kulatý obličej, světle hnědé krátké vlasy...
V prvním okamžiku jsem se velice lekla. Naštěstí se u mne objevila velice světlá postava. U této postavy jsem poznala, že tento mág či kouzelník ji vůbec nevidí. Skrze mne k němu pronesla jen tři slova. A sice: Mazej, čerte, Mazej! Načež se tento mág zmenšil na velikost sotva 20 cm a utíkal pryč. Zůstala po něm jen veliká zima.



Nechápu, co tím ale vlastně mohl zamýšlet ...
Vy víte, že se tomu přímo věnuje, tedy že to dělá záměrně? Nevím, v kolik hodin jste se sprchovala, ale třeba jen usnul a předtím na Vás myslel, tak se k Vám dostal a Vy jste ho viděla. I když to sama považuji za krajně nepravděpodobné, jelikož ještě se mi nestalo, že bych se s někým ve snu setkala, když se on zrovna sprchuje či podobně, to spíš jedině, když on také spí, nebo nanejvýš někoho jakoby vidět, ale určitě ne v takto "choulostivých" situacích, tohle je opravdu velmi podezřelé. Nechápu motivaci k tomu ... a jestli to tak bylo, tak se mi ji raději ani nechce domýšlet ...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 15:55 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09. Mar 2013, 16:10
Príspevky: 226
Tynka píše:
Nechápu motivaci k tomu ... a jestli to tak bylo, tak se mi ji raději ani nechce domýšlet ...



a samozřejmě, raději se tím moc nezabývat ... zvláště, když to bylo tak nepříjemné - jen by se to živilo dále ...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 15:58 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Tynka píše:
Tynka píše:
Nechápu motivaci k tomu ... a jestli to tak bylo, tak se mi ji raději ani nechce domýšlet ...



a samozřejmě, raději se tím moc nezabývat ... zvláště, když to bylo tak nepříjemné - jen by se to živilo dále ...
Súhlasím. To máte úplnú pravdu.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 20:01 
Offline

Registrovaný: Štv, 27. Jún 2013, 21:32
Príspevky: 69
Tynka píše:
Nechápu, co tím ale vlastně mohl zamýšlet ...
Vy víte, že se tomu přímo věnuje, tedy že to dělá záměrně? Nevím, v kolik hodin jste se sprchovala, ale třeba jen usnul a předtím na Vás myslel, tak se k Vám dostal a Vy jste ho viděla. I když to sama považuji za krajně nepravděpodobné, jelikož ještě se mi nestalo, že bych se s někým ve snu setkala, když se on zrovna sprchuje či podobně, to spíš jedině, když on také spí, nebo nanejvýš někoho jakoby vidět, ale určitě ne v takto "choulostivých" situacích, tohle je opravdu velmi podezřelé. Nechápu motivaci k tomu ... a jestli to tak bylo, tak se mi ji raději ani nechce domýšlet ...


To já také nechápu co tím myslel. Zda se tím zkutečně záměrně věnuje, či ne, to také nemohu na 100% říci. Nicméně to cítím stejně, jako Vy. Protože, když budete třeba jen na někoho myslet a usnete. Tak třeba můžete s tím druhým rozmlouvat, i když ten druhý třeba v daném okamžiku nespí.Ale ta osoba vůbec nemusí tušit, že byla ve Vašem snu. Je to jen Váš prožitek. Nevím, zda se teď vyjadřuji dost srozumitelně, nicméně to osobně takto vnímám.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 20:16 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
majka 123 píše:

To já také nechápu co tím myslel. Zda se tím zkutečně záměrně věnuje, či ne, to také nemohu na 100% říci. Nicméně to cítím stejně, jako Vy. Protože, když budete třeba jen na někoho myslet a usnete. Tak třeba můžete s tím druhým rozmlouvat, i když ten druhý třeba v daném okamžiku nespí.Ale ta osoba vůbec nemusí tušit, že byla ve Vašem snu. Je to jen Váš prožitek. Nevím, zda se teď vyjadřuji dost srozumitelně, nicméně to osobně takto vnímám.
Správne to vnímate.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 20:29 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Filip Jendrichovsky píše:
majka 123 píše:

To já také nechápu co tím myslel. Zda se tím zkutečně záměrně věnuje, či ne, to také nemohu na 100% říci. Nicméně to cítím stejně, jako Vy. Protože, když budete třeba jen na někoho myslet a usnete. Tak třeba můžete s tím druhým rozmlouvat, i když ten druhý třeba v daném okamžiku nespí.Ale ta osoba vůbec nemusí tušit, že byla ve Vašem snu. Je to jen Váš prožitek. Nevím, zda se teď vyjadřuji dost srozumitelně, nicméně to osobně takto vnímám.
Správne to vnímate.
Veľmi dobre túto problematiku popisuje Lobsang Rampa vo svojich 11 knihách. V nich popisuje, vo forme románu, celé okultné školenie tibetských lámov a celé to vedenie o astrálnom svete, ktoré lámovia majú.
V knihe Lékař ze Lhasy, vydavateľstvo Trigon, na strane 67-69 popisuje celé okultné školenie a dianie okolo astrálneho putovania.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Astrálne putovanie
PoslaťNapísal: Ned, 22. Sep 2013, 20:56 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Filip Jendrichovsky píše:
Veľmi dobre túto problematiku popisuje Lobsang Rampa vo svojich 11 knihách. V nich popisuje, vo forme románu, celé okultné školenie tibetských lámov a celé to vedenie o astrálnom svete, ktoré lámovia majú.
V knihe Lékař ze Lhasy, vydavateľstvo Trigon, na strane 67-69 popisuje celé okultné školenie a dianie okolo astrálneho putovania.


Spisovateľ Lobsang Rampa je podľa všetkého veľmi pochybný zdroj o okultných praktikách Tibetu. O jeho podvodných knihách a životopise dokonca napísal knihu jeden český autor :

http://www.artforum.sk/catalog/pavel-vi ... etail=4552

Podľa tejto knihy bol Rampa nie tibetský lama a lekár ale anglický klempiar ktorý si vymyslel, že sa doň vtelil tibetský lama. Časť tejto knihy je v tomto članku ale dá sa dohľadať viac zdrojov na internete :

http://archiv.neviditelnypes.lidovky.cz ... 3_0_0.html

V deväťdesiatych rokoch som od tohto autora čítal jednu knihu, ale ako dnes viem z Posolstva, tak tam boli uvádzané nezmysly ( neexistujúce schopnosti tibetských lamov). Bol tam napríklad príbeh ako jeden meditujúci lama si zobral kúsok kameňa a premenil ho na chleba. To ako vieme z Posolstva nieje možné.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 64 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.