úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Uto, 19. Mar 2024, 04:51

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon, 01. Júl 2013, 19:55 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
V edícii Zaviate doby... čítame, že i Kristus býval unavený.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto, 02. Júl 2013, 20:45 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
V celkovej podstate máte pravdu.Väčšina ľudí pri tlakové níži pociťuje obrovskú únavu.Ja to volám meteosenzitívny čiže úpadok energie v organizme.Chce sa Vám spat,ste vyčerpaný a podobne.Pri slniečku sme viac nabitý a spokojnejší.je tu však aj odoberanie energie inou osobou ktorá aj nevedome saje energiu.Ja ich osobne nemám rada-sú väčšinovou duchom zlý ľudia.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 03. Júl 2013, 16:09 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Elizabet píše:
Je tu však aj odoberanie energie inou osobou ktorá aj nevedome saje energiu.Ja ich osobne nemám rada-sú väčšinovou duchom zlý ľudia.
To áno. Avšak duch nemôže byť nikdy zlý. Neexistuje duchom zlý človek. Duch môže byť jedine dobrý. Avšak duch človeka môže spať, byť polomŕtvy, neprejavujúci. A to sú zlí ľudia. Keďže v nich duch spí, tak sa u nich prejavuje jedine duša a rozum, rozum v pozícii vládcu. Neexistujú zlí duchovia, iba spiaci duchovia!


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Štv, 04. Júl 2013, 19:57 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Existuje zlý duch a poniektorý vyznavači temna ich a vyzývaju.Dokonca konáju tak zlé veci pod vedením najtemnejšieho,že sa mi až chlpy postavily na chrbte,ked to praktizoval na mne.Doslova som videla na vlastne oči temne duše a nie su to spiace.Boh mi ukázal doslova všetko,ked som sa dostala najdalej v duchovnom svete videla som aj Archanjelov ako take špaty zabíjajú.Tak ako sa vyvinie dobrá duša tak sa vyvynie aj zlá,podla toho kto kam sa priklána.My osvietení vyzeráme či v živote či v duchovnom svete krásny a mladí.No oni su aj počas života zakerní,zavistlivý,lenivý a v duchovnom vyzeraju ako na obraze čo Archanjel Michael zabíja tu škratu kopyjou.Každá dimenzia mi bola ukázaná a bola som vedená a učená tým najvyšším.On je tak velký že Zem mal medzi rukami ako volejbalovu loptu.Sem tam mi ukáže čo robí a kde chodí.Spiace duše nie su spiace od toho momentu ako počnú.Povečšinou tí zlý ubíjaju tých dobrých aj v živote.Ja čo som hladala pravdu,tak som ju našla.Hrad grálu je najkrajšie miesto v celej galaxii.Všetko je bud to z mramoru alebo to svieti.Chdí sa po cestách ako drahokamy.Nie je tam čas ani priestor iba svetlo,a obrovsá láska ku všetkemu živemu .Existuju zlé duše,no bát sa treba tích živých.Manipuluje s nimi ten temný a zlý duch,a poniektorý ani nevedia,že su pod jeho vplyvom.Raz vidiet je viac,ako sto ráz počut,to mi verte.Ja som bola dost tvrdohlavý Býk.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 23:08 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Hrad Grálu nie je vôbec v našej galaxii. Na Vomperbergu mala za života Pána vzniknúť hrubohmotná prístavba Hradu Grálu, avšak to sa kvôli zrade a zlýhaniu 144000 neuskutočnilo.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 06. Júl 2013, 00:08 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Pochybujem, že vidíte skutočného archanjela. Skôr vidíte astrálneho archanjela. Ináč povedané: Vaša fantázia Vám vykreslí predstavu archanjela ako bojuje proti "zlým duchom", pretože ste sa to tak rozumovo naučili. Takto to totiž vykresľuje cirkev katolícka na hodinách náboženstva.
Samozrejme, že sú Luciferovi prislúhovačí, ale to nie sú zlí duchovia, ale spiaci duchovia. Samozrejme, že jemnohmotné a astrálne tela Luciferových prisluhovačov sú temné, hutné a škaredé. Lebo duše spiacich duchov sú temné. Pani Elisabeth, mne Vaše príspevky pripadajú, že Posolstvu vôbec nerozumiete. Prepáčte, že to tak hovorím priamo.
Zo Slova Božieho:
Citácia:
Niektorý zo školených, čo sa stal jasnovidným alebo jasnočujným, uvidí, alebo počuje v tomto nízkom okolí často aj veci, podobajúce sa zdanlivo čomusi vznešenému a čistému, hoci sú od toho veľmi vzdialené. Ak spolupôsobí aj vlastná, cvičeniami zvlášť podnietená fantázia, vytvorí sa okolo žiaka čosi ako skutočnosť a zmätok je hotový.Človek s takýmto umelým školením stojí na neistých nohách a nemôže ani pri najlepšej vôli rozoznať presnú hranicu medzi pravdou a klamom, ani hranicu medzi tisícorakými útvarmi v jemnohmotnom živote. K tomu pristúpia ešte nízke, pre neho rozhodne škodlivé vplyvy, ktorým sa sám otvoril dobrovoľne, a to ešte s veľkou námahou, a proti ktorým nemôže postaviť vyššiu silu; tak sa z neho stáva čoskoro vrak bez kormidla na neznámom mori, ktorý môže byť nebezpečný všetkému, s čím sa stretne.
Je to presne tak, ako s človekom, ktorý nevie plávať. Pritom ale je úplne schopný plaviť sa aj v neznámej vode v dobre chránenom člne. Podobne ako je tomu v pozemskom živote. Ak ale odstráni za plavby z ochranného člna jednu latku, vznikne trhlina, ktorou vnikne voda, tá ho zbaví ochrany a strhne dolu. Taký človek, ktorý nevie plávať, sa stane obeťou neznámeho živlu.
Toto je o Vás a Vašich videniach.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 06. Júl 2013, 19:46 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Naša galaxia Mliečna cesta je len malá časť svetovej obce Efezus. Svetová obec Efezus je to, čo poznáme ako vesmír. Takých vesmírov je v pozdejšom, hmotnom stvorení sedem. Podotýkam sedem, nie dvanásť. Vlastný hrad Grálu je v Božsky- bytostnom, teda nad prvotným ( duchovným) i druhotným ( hmotným) stvorením. K vlastnému hradu Grálu sa pripája prístavba hradu Grálu na vrchole prvotného stvorenia. Prvotné stvorenie sa vysoko vznáša nad našim vesmírom Efezus, a teda i nad našou galaxiou.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 10. Júl 2013, 18:17 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Ked píšem,že som bola na hrade Grálu a bola som jediná,kto tak daleko zašiel hovorím to pre to,že som to zažila.Bola som vedená vyššími bytosťami.Nie je tam čas ani priestor iba obrovská láska a svetlo.Do ktorého sa pozerá iba duchovným tretím okom ináč by sa osleplo.Viem,že hmotný hrad sa nepostavil,ale ked som ja hľadala odpovede na otázky,asi 12 chalanov vtedy hladalo hrad Grálu a na pol ceste sa zbláznily,jeden dokonca oslepol na polovicu.No našli mna a ja som im odpovedala na otázky,samozrejme iba duch ide a vracia sa.Telo sa mi nehýbalo dobrých pár hodín a mala som bezváhový stav.Videla som ľudí čo mali temne duše a tích čo mali žiariacu auru.časom sa to utlmilo.Niekomu tretie oko zatvárajú,lebo sa dá do toho zbláznit.tuším Reiki učí o očiste a čakrách-na to sa to skor podobá.Vystupuje sa korunnou čakrou , ked je čistá má spojenie a dráhu a ide v čase a priestore.to bolo iba podobenstvo.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 13. Júl 2013, 12:07 
Offline

Registrovaný: Uto, 21. Máj 2013, 19:39
Príspevky: 55
Elizabet píše:
...Každá dimenzia mi bola ukázaná a bola som vedená a učená tým najvyšším...

..Ja čo som hladala pravdu,tak som ju našla.Hrad grálu je najkrajšie miesto v celej galaxii....


Paní Elizabet zmiňujete se o dimenzích a také o Hradu grálu. Mám v tom nějaký zmatek, mohla byste prosím upřesnit kolik těch dimenzí vlastně existuje v těch vyšších světech. A co je jejich podstatou? Také na jaké dimenzi se nachází ten podivuhodný Hradu grálu?

Jistě bude všechny zajímat zda jste se dostala i do těch míst nevyšších, kde sídlí Bůh-Otec, andělé a archandělé...?
:sunny:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 13. Júl 2013, 12:40 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Tomáš Erst píše:
Elizabet píše:

Jistě bude všechny zajímat zda jste se dostala i do těch míst nevyšších, kde sídlí Bůh-Otec, andělé a archandělé...?
:sunny:
Mňa to tiež bude zaujímať, pani Elizabeth, najmä pôsobenie Oriela, Gabriela, Michaela, Ezechiela, Rafaela, Ariela a Efraima, týchto siedmych archanjelov na vrchole Božsky- bytostnej ríše. Píšem totiž úvahu o Božsky- bytostnej ríši podopretú o texty z Biblie, Z tajomstiev Božieho pôsobenia od učeníčky Ireny Manzovej, Život Pána, 3. diel od nositeľky zlatého kríža Paarovej z 1939 (slovenský preklad som robil ja) a Wagnerových necenzurovaných spomienok. Pôsobenie Gabriela, Michaela, Ariela a Ezechiela je opísané vo Wagnerových spomienkach.
PS: Pani Elizabeth, prepáčte mne, keď som Vás v nejakom príspevku urazil. Nebolo to zle myslené.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.