úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Uto, 19. Mar 2024, 10:36

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Poznanie
PoslaťNapísal: Ned, 21. Aug 2011, 20:16 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
ĎAKUJEM, že mi bolo umožnené pochopiť, ako pracuje a na čom je založený systém človeka. Všetci sme stvorení v súlade s evolučnými vesmírnymi zákonmi, ak ich porušujeme objavujú s v našom živote občas problémy. Narodila som sa 5.1.1955 a od mojich 39 rokov, keď som bola chorá, sa zaujímam o ZDRAVIE človeka a o všetko, čo s ním súvisí. Milujem život, Jogu, meditácie, som reflexológ, semináre manželov Patakyovích v Jesenici u Prahy som začala navštevovať v roku 2002. Oslovili ma ich nádherné knihy a ich učiteľa, Ing. Jířiho Janču CSc. európsky známeho terapeuta Alternatívnej Medicíny, až neskôr som našla nádherné myšlienky v knihách, od francuzského pedagóda a filozofa, Omraama Mikhaela Ainvanhova, pôvodom z Bulharska.
MILUJEM kozmohumanistické vedy profesora Alberta Ignatenka, jeho vedecko-teistické náučno-praktické semináre na Medzinárodnej Akadémie Kozmohumanizmu a Medzinárodnej Akadémie Informaciológie navštevujem pravidelne od roku 2006, najprv v Bratislave a pokračujem v Prahe, som členom Svetovej kozmohumanistickej ligy národov, som Mgr.psychoinformaciológ rehabitológ. Prešla som už dávno, na pozitívne myslenie, ALE, až na seminároch pána profesora som pochopila, že LEN pozitívne myslenie je málo, je treba pracovať psychoinformačnými a subinformačnými matričnými technológiami, ktoré rehabilitujú, omladzujú, regenerujú všetky naše orgány, systémy a rozvíjajú schopnosti.
MYSLÍM si, že nie je, až také ťažké pochopiť, že človek, ktorý produkuje negatívnu informáciu, alebo ju prijíma, zarába si KARMU, ktorá blokuje dôležitú informáciu a energiu všetkým jeho orgánom, systémom. Dôsledok toho je, že má potom zdravotné, ale aj iné problémy. Ak si uvedomíme, čo je človek z informačného hľadiska, že sa skladá z informácie, z energie a z hmoty, naozaj nie je ťažké to pochopiť. Niečo karmy sme si priniesli z minulých životov a niečo málo sme si zarobili tu na Zemi, v tomto to živote. Možno je dobré vedieť, že nikto nám nemôže našu karmu sňaťa že je neprenosná. Ak teda chceme zmeniť výsledky svojho života, začnime my sami pracovať na sebe. Technológie profesora Ignatenka urýchľujú zníženie karmy, negatívnej informácie v našom systéme, urýchľujú rehabilitáciu a rozvoj človeka. To jediné, čo nám bráni v zdraví a v rozvoji, je naša osobná, personálna karma, ktorá sa nachádza na našej 1. až 8. úrovni vedomia. Na 9. a 10. úrovni vedomia negatívna informácia neexistuje, tam sú iba pozitívne informácie. Ale nehľadajme nikoho, koho by sme mohli obviniť z toho, že sa nám nedarí, lebo nikto taký neexistuje, iba my sami si modelujeme svoj život tým, ako myslíme, rozprávame, aké sú naše činy. Takže začnime pracovať na odpracovaní, znížení svojej osobnej karmy, /negatívnej informácie/ zo svojho systému, začnime tvoriť a prijímať, iba pozitívnu informáciu/ Dharmu/ pre svoj systém. Naučme sa OKAMŽITE transformovať, každú negatívnu informáciu, či už našu, alebo zvonku okamžite na pozitívnu. Pochopila som už dávno, že neexistujú zlí ľudia, iba takí, ktorí majú vo svojom systéme viacej, alebo menej karmy, negatívnej informácie a pretože majú potom zavreté, blokované svoje systémy, tak myslia negatívne, rozprávajú negatívne aj konajú negatívne. Nemajte strach, pracujte na sebe, aj strach je, len negatívna informácia, ktorá bráni človeku v rozvoji. Je nádherné, ak človek za splnenia určitých podmienok, po odpracovaní karmy, pochopí odkiaľ môže čerpať ABSOLÚTNU informáciu na rozvoj a ABSOLÚTNU energiu na prácu.
PREČO JE dôležité prejsť na pozitívne myslenie? Myšlienka, INFORMÁCIA je základom existencie celého nášho bytia. Od našej myšlienky závisí ABSOLÚTNE všetko, ani si mnohí neuvedomujeme, aký úžasný nástroj je naša myseľ, ako si vlastne ňou modelujeme naše zdravie, náš život a nielen náš, ale stav celej našej Zeme a Vesmíru závisí od toho, aké máme myšlienky. Je dobré si uvedomiť, že reč aj činy sú, UŽ len dôsledkom nášho myslenia. Existuje termín energo-informačná ochrana pre negatívnym pôsobením, mali by sme sa naučiť, vedieť si VYBERAŤ informácie, ktoré chceme do svojho systému prijať aj z vonku, správy, noviny, televízia, rozhlas, knihy, obrazy. Je dôležité chrániť si svoj systém pred negatívnymi informáciami, naozaj nemusíme nasávať všetko, čo sa nám ponúka.
MY, ĽUDIA tu existujeme vlastne na základe vzájomnej energo-informačnej výmene medzi Človekom, Zemou a Vesmírom a okolitým prostredím, sme deti Zeme a Vesmíru. Človek je hologram Vesmíru a všetky informácie, čo sú založené vo Vesmíre sú aj v ňom. Človek je fyzicko energo-informačný systém, ktorý AK je otvorený, odblokovaný má dostatok energie na prácu, má dostatok informácii na rozvoj a cez duchovnú informáciu, môže potom každý jeden človek s úsmevom dosiahnuť 100% zdravie, mladosť, môže si vytvoriť absolútny silný bio-informačný systém.
VIEME, že existuje NEGATÍVNA /involučná/ informácia a POZITÍVNA /evolučná/ informácia.
POZITÍVNA informácia systém človeka harmonizuje, rehabilituje, uzdravuje, detoxikuje, regeneruje, omladzuje a otvára schopnosti. Pozitívna informácia, dáva človeku všetko, čo potrebuje k plnohodnotnému životu. Zlepšuje sa kvalita práce všetkých jeho orgánov a systémov.
NEGATÍVNA informácia pôsobí na systém človeka deštruktívne, zhoršuje sa kvalita práce všetkých jeho systémov, bunky a orgány začínajú strácať energiu, začínajú rýchlejšie starnúť, zhoršuje sa pamäť, objavujú sa zdravotné problémy, zatvárajú sa schopnosti.
Čo je INFORMÁCIA?
INFORMÁCIA je nekonečne jednotný zákonitý proces základných vzťahov spojení, vzájomných spojení, vzájomného pôsobenia a závislosti medzi energiou, pohybom, hmotou, mikro a makro štruktúr vesmíru. Prvotná je informácia, ktorá, ale neexistuje bez pohybu. Len informácia v pohybe je energia, ktorá je na druhom mieste a na treťom je hmota. Preto nie bytie, určuje vedomie, ale informácia. A informácia je vlastne vedomie a ono určuje bytie
JEDNA z vied KOZMO-ENIOPSYCHOLÓGIA ktorá skúma človeka, ako systém, sformovala model človeka hovorí, že jemnohmotné telá tvoria 99,99% nášho celého tela. Biofyzické telo tvorí iba 0,01% nášho tela. Človek má 12 úrovni vedomia a 13. absolútna, je Duchovnosť. Priama a spätná väzba medzi všetkými jemnohmotnými úrovniami vedomia vnútri človeka sa uskutočňuje pomocou jemnohmotného kanálu sušumna a môže byť blokovaná negatívnou, jemnohmotnou, alebo hrubohmotnou informáciou, nahromadenou človekom, v dôsledku porušenia vesmírnych zákonov vybudovania, rozvoja zdokonaľovania ľudského vedomia. Každá jemnohmotná úroveń vedomia človeka je spojená so svojou biofyzickou, hrubohmotnou úrovňou vedomia /orgány a systémy/ a tiež so svojim jemnohmotným svetom /jeho analogiou/ a svetom absolútneho Stvoriteľa pomocou informačných centier riadenia /čakier/ a dvoch základných kanálov /vedľa sušumny/ ida a pingala. Pre kanály, ktoré rozvádzajú pránu /energiu/ do celého tela sa používa súhrnný názov nádi. Spojenie medzi nimi je priame aj spätné. Tieto kanály sú jemnohmotné systémy, paralelné s NERVOVÝM SYSTÉMOM, prostredníctvom neho sa uskutočňuje spojenie s vnútornými orgánmi aj s informačnými centrami riadenia, formou pripomínajú špirálovite pravostranne sa otáčajúce kužely. Sú navlečené doslova, ako gorálky na centrálny mikrokosmický kanál sušumna, prichádzajúci zo sveta absolútnej večnosti k človeku. Sušumna, ohnivozlatá niť, udržuje v priebehu celého života na Zemi jedenásť jemnohmotných úrovní a podúrovní vedomia človeka. Ona je prvotným prameňom života Stvoriteľa na Zemi a vo Vesmíre.
MIKROKOZMOS človeka je zrkadlom Makrokozmu, vesmíru, 10 základných energo-informačných centier riadenia /čakier/ je spojených s 10 energo-informačnými jednotkami /kozmickými matricami/ v 10 jemných holografických svetov.
PRE REALIZÁCIU človek nepoužíva na 100% potenciál svojho organizmu, ale maximálne 1,5-3%. Vďaka tomu sa realizácia všetkých jeho myšlienkových programov spomaľuje o chýbajúcich 97-98,5%. Poznatky od profesora Ignatenka, vám umožnia využívať na 100% svoj potenciál, zvýšiť tak rýchlosť realizácie všetkých životne dôležitých programov o 97-98,5% a navyše dostať obrovské množstvo rôznych druhov energií pre dosiahnutie 100% zdravia, mladosti, šťastného a úspešného života.
ANATÓMIA kozmického človeka, teda poznanie jemných tiel, informačných centier riadenia, ich vzájomných vzťahov nielen s fyzickým telom, ale i s makrokozmickými energo-informačnými jednotkami a jemnými svetmi, ktorá je základom evolučnej abecedy, ktorú by si mal osvojiť každý z nás. Bez dôkladnej znalosti týchto základných vzťahov nemôžeme porozumieť energo-informačným vzťahom mikrokozmu a makrokozmu, nemôžeme pochopiť vzájomné prepojenie človeka Zeme a Vesmíru.
PSYCHOINFORMACIOLÓGIA je ďalšia nádherná veda, z kozmohumanistických vied. Mojou úlohou, ako psychoinformaciológa rehabitológa, je otvoriť systém človeka, sňať bloky, dať mu kľúč, nový model myslenia, ktorý pán profesor nazval Subinformačný komplex myslenia, aby si on sám na základe svojho slobodného rozhodnutia mohol začať riadiť svoje vnútorné orgány a systémy, začal sa evolučne rozvíjať a dostal sa čo najskôr k vytúženému cieľu, k absolútnemu zdraviu, mladosti, dlhovekosti a k nádherným schopnostiam, o ktorých ani netušil, že ich má.
ALE, človek prijal model narodil som, sa do 20 rokov študujem, do 40-50 rokov pracujem a potom začínam starnúť, to je nesprávny model, je čas odložiť tento dezinformačný model, že človek musí byť starý a chorý, je čas prijať najnovšie technológie profesora Alberta Ignatenka.
Prajem vám všetkým nádherný a úspešný deň, Nováková Anna


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Poznanie
PoslaťNapísal: Str, 24. Aug 2011, 18:03 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Dovolím si krátce reagovat na váš předchozí příspěvek. V mnohém s vámi souhlasím, ale také nesouhlasím. Budu stručný, pokud se shodneme paní Anno na diskusi, můžeme pokračovat. Člověk nemusí číst knihy,aby věděl, co, proč a jak má dělat. Podstatou člověka je duch, ne tedy tělo, to je jen obal, aby člověk mohl být zde na zemi. Není to ani rozum, který vytváří myšlenky a emoce. Duch se projevuje citem a pokud se jím budeme řídit, vždy budeme vědět, co máme dělat. Člověk je odpovědný za své myšlenky slova a činy, neboť tím vším si vytváří svoji budoucnost. Musí přijímat vše, co k němu přichází, pozitivní i to negativní a nezavírat před tím oči a nezacpávat si uši. Neznamená to ale, aby se s negativními informacemi ztotožňoval, ale aby věděl, že i takový je svět kolem nás. Zlí lidé existují, jinak by nebylo tolik násilí kolem nás. Smyslem života člověka zde na zemi je dojít k poznání, moudrosti, nebo-li k osvícení. Toho ale nelze dosáhnout rozumem. Cit musí být nad rozumem. CIT není totéž co pocit, emoce nebo iluze, ty jsou výplodem rozumu, tedy mozku. Hlava dodáže vymyslet spoustu domněnek a nesmyslů. Dvakrát nevstoupí člověk do stejné řeky, vždy tam bude již jiná voda, tak tedy dvakrát nemůže nastat stejná situace. Pokud se bude člověk řídit CITEM, může být jeho rozhodnutí pokaždé jiné
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Poznanie
PoslaťNapísal: Štv, 25. Aug 2011, 12:53 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Dobrý deň vážený pán Zdenek, keďže sme všetci sme slobodní ľudia, máme právo na svoj názor a ja som si ho sem tiež dovolila napísať. Nenapísala som ho preto, že musí niekto s ním prosím súhlasiť. Jednoducho som sa podelila o informácie, prajem krásny deň Anna


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Poznanie
PoslaťNapísal: Sob, 27. Aug 2011, 22:55 
Offline

Registrovaný: Ned, 21. Aug 2011, 13:27
Príspevky: 9
Píšem sem prosím tieto informácie, na základe prežitého a nie iba naučeného pán Zdenek, určite môžeme pokračovať kedykoľvek v diskusii, Anna http://www.novakova-anna.com


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Poznanie
PoslaťNapísal: Ned, 28. Aug 2011, 20:38 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Paní Anno napsala jste zde svoji adresu, chcete pokračovat v diskusi zde, nebo na vaší www adrese? Pokud máte zájem, navrhněte téma.
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.