www.poznanie.sk
http://duchovno.poznanie.sk/

problém s budúcou svokrou
http://duchovno.poznanie.sk/viewtopic.php?f=28&t=785
Stránka 1 z 1

Autor:  MartinaMajJ [ Sob, 16. Dec 2017, 13:40 ]
Predmet príspevku:  problém s budúcou svokrou

Dobrý deň.

Chcem poprosiť o radu ako presvedčiť budúcu svokru, že jej syn má právo na partnerku. Je pravda, že partner má dieťa z prvého manželstva( 13 ročnú dcéru) a veľmi mu jeho mama pomohla - pomáha , keď že ju má zverenú do osobnej starostlivosti s jej výchovou domácnosťou, varením... Ale svoje potenciálne nevesty neznesie( zakazuje im uporatovať, variť...) ponížuje ich, nerozpráva sa s nimi. Osobne si myslím že je to spôsobené tým, že je vdova a bojí sa, že by ostala sama( že by sa jej syn s dcérou odsťahoval). Najprv som si myslela, že ja som niekedy urobila chybu vo vzťahu s jeho matkou( pritom nie som si vedomá, že by som jej nijako ublížila) ale po rozhovore s jeho byvalou manželkou ten názor už nemám.
S partnera milujem. A napriek ochladeniu vzťahu v poslednej dobre cítim naďalej, že aj on mňa. Najhoršie na tom je to, že sám mi naznačil, že nech by som jeho matke zniesla aj modré z neba tak aj tak by som skončila u nej ako tá najhoršia.
Rozum si rozpráva, že mám vycúvať z vzťahu. Keď, že partner sa odmieta odsťahovať a zastáva sa svojej mamičky( lebo musí kvôli dcere) na druhej strane opustiť priateľa len kvôli jeho matke.

Autor:  Filip Jendrichovsky [ Ned, 17. Dec 2017, 10:20 ]
Predmet príspevku:  Re: problém s budúcou svokrou

Keď človek pozerá Súdnu sieň na TV JOJ, tak vidí, že nejedno manželstvo a nejeden vzťah sa rozpadol na tom, že svokra sa miešala do vzťahu. To bol i jeden z dôvodov, prečo stroskotalo prvé manželstvo Oskára Ernsta Bernhardta.

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/