úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 15:16

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Láska ako lúče slnka
PoslaťNapísal: Sob, 01. Dec 2007, 05:38 
Offline

Registrovaný: Štv, 29. Nov 2007, 15:33
Príspevky: 2
Láska ako lúče slnka
-
tichá, takmer neviditeľná... a predsa zázračne pôsobiaca

Kedysi, keď sa môj život uberal ešte inými cestami, mala som jednu skúsenosť, ktorá mi odhalila vzácny poklad.
V tom čase sme sa raz rozišli s mojim blízkym (z rodinného kruhu), s ktorým sme mali odlišný postoj k životu a v domnení, že je všetko v poriadku a funguje tak ako predtým, som išla domov.
Keď sme sa po nejakom čase stretli na ulici, úplne ma ignoroval a nevšímal si ma. Vôbec som tomu nechápala... a ospravedlňovala som to len tým, že asi došlo k nejakému nedorozumeniu alebo ma z nejakého dôvodu nespoznal ( čo bolo takmer vylúčené... ale predsa...).
No keď sme sa opäť o nejaký čas stretli v banke, stojac blízko seba, situácia sa zopakovala... to bolo nad moje chápanie...
A takto to pokračovalo dlhšiu dobu... až som sa raz dozvedela, že takéto situácie by som mala predýchať, presvetliť a vniesť do nich lásku. A tak po období sebaľútosti a pocitoch krivdy, som skúsila niečo iné. Snažila som sa túto zvláštnu situáciu predýchať a presvetliť tak, ako mi poradili... a keď som cítila uvoľnenie, opäť som sa venovala iným veciam. Na svoje
"predýchavanie" som skroro aj zabudla a nič mimoriadne som od toho neočakávala. Avšak keď sme sa opäť stretli , úplne som žasla...ten muž od radosti, že ma vidí, skoro "vyskočil z kože". To bolo pre mňa skoro ako zázrak a vtedy som si spomenula na svoje "predýchavanie". Účinok tak mnohonásobne prevyšoval moje očakávania...
To bola moja prvá skúsenosť tohto druhu, ale nesmierne mnoho ma naučila...


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Láska ako lúče slnka
PoslaťNapísal: Ned, 02. Nov 2008, 21:56 
Offline

Registrovaný: Ned, 02. Nov 2008, 20:57
Príspevky: 29
naozaj sa dejú prekrásne zázraky život je ako zázračná
krásna rozprávka keď je človek v láske


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.