úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 01:04

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Str, 16. Sep 2009, 22:10 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Mojmír Slavian píše:
. . A to by mal kazdy konat ci uz ma take ci onake schopnosti.
A akym sposobom pomahate vy? :ears:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Štv, 17. Sep 2009, 16:04 
Offline

Registrovaný: Sob, 17. Jan 2009, 20:32
Príspevky: 58
nie je to lahka otazka :) ked pride k tomu tak konam a snazim sa pomoct a vzit sa do toho problemu co ma ten komu pomaham


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Pia, 18. Sep 2009, 10:04 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Mojmír Slavian píše:
nie je to lahka otazka :) ked pride k tomu tak konam a snazim sa pomoct a vzit sa do toho problemu co ma ten komu pomaham
A myslite si, ze je to vasa zivotna uloha? :-o


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Pia, 18. Sep 2009, 13:23 
Offline

Registrovaný: Sob, 17. Jan 2009, 20:32
Príspevky: 58
:joker: zivotna uloha? Hm, viem len to ze prvoradou ulohou je byt clovekom a zasluzit si to ze vobec som


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Pia, 18. Sep 2009, 13:33 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Mojmír Slavian píše:
:joker: zivotna uloha? Hm, viem len to ze prvoradou ulohou je byt clovekom a zasluzit si to ze vobec som
A akym sposobom si to chcete zasluzit a co znamena byt clovekom? :clown:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Sob, 19. Sep 2009, 09:13 
Offline

Registrovaný: Str, 26. Aug 2009, 13:13
Príspevky: 22
Aura je zvláštne žiariaca a prvý krát som ju videla v hladine alfa pri zatvorených očiach svojej spolurelaxujúcej. Bola to riadená relaxácia a vtedy som videla aj jej chorobu v oblasti vaječníkov. Vyzeralo to červené, žiariace a poprepletané akoby čiernou pavučinou na ľavej strane brucha a vpravo šedé. Podvedome som vedela, že tam má nejaký zdravotný problém. Pri rozhovore s ňou mi povedala čo videla ona a zároveň, že má uvedené ťažkosti a nemôže mať deti. Myslím, že každý citlivý človek vie vycítiť povahu človeka aj bez videnia aury, len musí počúvať svoju intuíciu. Téma je zaujímavá, ale bežný život prebieha v tejto rovine nášho zemského priestoru, takže je lepšie vidieť kvety, stromy ,ľudí a obrazy v tej podobe, v akej sú.
Za oknom v práci máme prekrásny výhľad na lesík listnatých a ihličnatých stromov. Vždy majú iné zafarbenie, záleží na počasí a ročnom období. A čo je najzvláštnejšie, rastie medzi nimi plánka, ktorá tvarom pripomína baobab a v zimnom šere bez listov žiari ako smaragd. Toto sú najkrajšie farby a vytvorila ich príroda. Marika


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Sob, 19. Sep 2009, 22:57 
Offline

Registrovaný: Sob, 17. Jan 2009, 20:32
Príspevky: 58
:joker: mozno sa nikdy nedozviem ci som si zazluzil svoju existenciu ale aj tak chcem zit ako clovek co ma svedomie a uvedomuje si zodpovednost za vsetko co kona . . Clovek je zive svedomie . . Ale casto krat sa stava ze sa sprava ako mrtve svedomie.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Sob, 19. Sep 2009, 23:32 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
marika píše:
...Myslím, že každý citlivý človek vie vycítiť povahu človeka aj bez videnia aury, len musí počúvať svoju intuíciu. Téma je zaujímavá, ale bežný život prebieha v tejto rovine nášho zemského priestoru, takže je lepšie vidieť kvety, stromy, ľudí a obrazy v tej podobe, v akej sú.
Za oknom v práci máme prekrásny výhľad na lesík listnatých a ihličnatých stromov. Vždy majú iné zafarbenie, záleží na počasí a ročnom období. A čo je najzvláštnejšie, rastie medzi nimi plánka, ktorá tvarom pripomína baobab a v zimnom šere bez listov žiari ako smaragd. Toto sú najkrajšie farby a vytvorila ich príroda. Marika
A kto asi vytvoril prírodu? Bytosti prírody.... Takže táto rovina nášho zemské priestoru je neoddeliteľná od iných nefyzických a nehmotných rovín... :idea: :sunny2:
A čím pôjdete Vyššie, tým sú aj farby Krajšie... :daisy-yellow:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Sob, 19. Sep 2009, 23:34 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Mojmír Slavian píše:
:joker: mozno sa nikdy nedozviem ci som si zazluzil svoju existenciu ale aj tak chcem zit ako clovek co ma svedomie a uvedomuje si zodpovednost za vsetko co kona . . Clovek je zive svedomie . . Ale casto krat sa stava ze sa sprava ako mrtve svedomie.
Raz sa to určite dozviete, min. po smrti, "vo svetle"... :sunny: :-D


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Aura
PoslaťNapísal: Pon, 21. Sep 2009, 05:08 
Offline

Registrovaný: Sob, 17. Jan 2009, 20:32
Príspevky: 58
:joker: a mozno to uz nie je ani tak daleko to prestahovanie sa inam . . . Pre mna je smrt take prestahovanie . . No neberieme si nic materialne len svoje skutky svoj charakter i svoje slabosti . . Cely vnutorny zivot


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.