úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 17:59

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned, 12. Apr 2009, 17:29 
Offline

Registrovaný: Sob, 04. Apr 2009, 00:01
Príspevky: 5
V nedeľu 15.03.2009 o 15.00 h. som bola pri manželovi, keď prešiel na druhú stranu, bolo to veľmi zvláštne, tie pocity ktoré človekom prebehnú tie sa nedajú opísať, tak neskutočne jednoduché je odísť, keď požiadate anjelov, archanielov a všetky bytosti nebeské aby vám pomohli.
Poprosila som ich, aby manžela prijali a pomohli mu prejsť na druhú stranu a pre seba som poprosila, aby som to zvládla či duševne či fyzicky, aby som mohla byť prí ňom v poslednej minúte, sekunde, lebo som mu to dva roky dozadu sľúbila.
Bolo to veľmi zvláštne, začal odchádzať v sobotu večer, nebola som pripravená, nedokázala som sa pozerať a nedokázala som pri ňom nečinne sedieť a nenachádzala som slová, aby som sa s ním rozlúčila prišlo to skôr ako som bola psychicky pripravená, tak som zavolala pohotovosť, aby mi ho ešte vrátili a oni to dokázali, viem.......hm.... bolo to možno sebecké, ale nedokázala som sa s tým zmieriť, dlho som s lekárkou o tom hovorila a sama mi povedala že už je jednou nohou na druhej strane a je to otázka pár hodín keď sa budem musieť s ním rozlúčiť.
Povedala vetu:´ pani, musíte ho pustiť, on už je veľmi unavený´ a táto veta ma zobudila a primela zaktivovať všetku odvahu a pripomenula mi sľub s pred dvoch rokov a zmobilizovala všetky moje schopnosti, aby som sľub dokonala. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
..........


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 03. Máj 2009, 01:12 
Offline

Registrovaný: Sob, 04. Apr 2009, 00:01
Príspevky: 5
Práve som dočítala knihu od Marianne Williamson - Návrat k lásce, ktorú mi poslal jeden priateľ je to zamyslenie nad princípmi " KURZU ZÁZRAKOV " a bola som s nej veľmi prekvapená a pri čítaní som prešla snáď všetkými možnými citovými rozpoloženiami od úsmevu :-D až po slzy :cry: .
Čítal ju niekto ?
Prežili ste to isté alebo som len momentálne precitlivelá ?
Som z knihy dosť zmetená. :?
T. :sunny:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 03. Máj 2009, 10:00 
Offline

Registrovaný: Pon, 13. Okt 2008, 21:53
Príspevky: 25
Nečítal som tu knihu ,ale z vlastnej skúsenosti viem ,že nie vždy sa podarí dočítať v knihách to čo človek hľadá. Je len málo kníh kde sa dá nájsť presná odpoveď na konkrétnu situáciu v živote.
Čo sa týka kníh odchodu na druhú stranu odporúčam:
Franchezzov odkaz zo záhrobia
a ešte knihu:Svědectví ze života po smrti.
Tu je odkaz:
http://www.stupala.sk/?id=knihy


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned, 03. Máj 2009, 10:57 
Offline

Registrovaný: Sob, 04. Apr 2009, 00:01
Príspevky: 5
Ďakujem za reakciu.
Otázok mám tisíce a viem že niekto prišiel aj pre môjho manžela, lebo sa ma pýtal: " Kto je ten človek vedľa mňa a čo hovorí, ja mu vôbec nerozumiem."
musela som s lútosťou priznať, že ho žiaľ nevidím. A na druhý deň ten "človek" prišiel aj s deťmi a zase som nikoho nevidela, ale vedela som, že už sa asi blíži ten čas a na tretí deň bol náš kocúr pod postelov a veľkými ustrašenými očami vykúkal a ani na nežné privolávanie nevyliezol, tak som tušila že sú tu a je asi čas mu dovoliťalebo presnejšie sa s ním rozlúčiť aby mohol v pokoji s nimi odísť.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon, 04. Máj 2009, 09:27 
Offline
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 21. Dec 2007, 13:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice
Trinity píše:
V nedeľu 15.03.2009 o 15.00 h. som bola pri manželovi, keď prešiel na druhú stranu, bolo to veľmi zvláštne, tie pocity ktoré človekom prebehnú tie sa nedajú opísať......

Ano, najlepsie, co mozeme urobit pre blizkeho umierajuceho cloveka je to, ze ho pustime a budeme sa modlit pre jeho cestu na "onom svete"...

Aj my sme mali take prihody s nefyzickymi bytostami, sice nie s kocurom, ale so psom... Stalo sa nam, ze pes v kuchyni z nicoho nic pribehol pred jednu prezdnu stolicku a zacal na niekoho ukrutne brechat... a pozeral sa priblizne smerom, ako keby tam sedel nejaky clovek, do vysky oci sediaceho cloveka...

Je spusta takych prihod, ktore clovek zaziva, ak je bdely a otvoreny a pritom ani nemusi byt jasnovidny...


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Sob, 09. Máj 2009, 23:34 
Offline

Registrovaný: Sob, 04. Apr 2009, 00:01
Príspevky: 5
Zvláštne, že zvieratá majú takéto schopnosti.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Štv, 14. Máj 2009, 09:12 
Offline

Registrovaný: Sob, 04. Apr 2009, 00:01
Príspevky: 5
Dnes v noci som sa s manželom stretla v sne....alebo to nebol sen ? Neviem, keby som to vedela rozlíšiť :? . Hlavné je, že sa usmieval a objal ma. Mám pocit že ešte neodišiel, že je stále tu lebo sa mi plnia všetky naše spoločné plány, čo nestihol keď tu bol stíha teraz - až mi naskočili zimomriavky, ked sa tak zamýšlam ako mu to vychádza. Samé od seba prichádzajú situácie a ľudia do cesty, ktorých by oslovil alebo idem na miesto kam by asi išiel iba on. Neskutočné. :)


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto, 21. Júl 2009, 14:20 
Offline

Registrovaný: Ned, 12. Júl 2009, 14:12
Príspevky: 36
Milá Trinty, ak si svojho manžela úprimne milovala /a to určite si/, je dosť možné, že ťa bude sprevádzať aj po celý zvyšok tvojho života, bude ťa chrániť, pomáhať ti, bude ťa viesť. Prijmi to, teš sa z toho, len nesmúť, to ho isto bolí.
Milý Qwertz, myslím, že ponúkať Trinty knižku Franchezzov odkaz zo záhrobia je v tejto chvíli dosť odvážne. Aby človek dokázal túto knižku "stráviť", musí byť, čo sa týka vecí medzi nebom a zemou, na určitom stupni vývoja a aspoň v akej - takej duševnej pohode, čo Trinty momentálne určite nie je, pretože jej zranenie je ešte príliž čerstvé a rana zatiaľ stále veľmi bolí. :heart2: :heart2:


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Str, 19. Aug 2009, 21:22 
Offline

Registrovaný: Pon, 13. Okt 2008, 21:53
Príspevky: 25
jupitera moje prianie je,aby sa záhrobie bralo úplne prirodzene a človek čo nemá silu prijať to čo nám Boh ponúka ,tak aj tak nakoniec zahynie.Na zemi teraz bude vládnuť Svetlo a poznanie a nie ustupovanie slabostiam ,aby duch mohol aj naďalej spať a nezaoberať sa vážne Pravdou.

Trinity poďakuj Bohu za Jeho múdre vedenie a spytuj svoje svedomie , lebo v tom je spravodlivosť čo sa deje a ešte bude diať!Raduj sa, že máš možnosť spoznávať večnosť.


Hore
 Profil  
 
PoslaťNapísal: Pia, 28. Aug 2009, 14:59 
Offline

Registrovaný: Ned, 12. Júl 2009, 14:12
Príspevky: 36
Milý Qwertz, viem, že nemôžeme ustupovať slabostiam. Ja som ti len chcela povedať, že všetko, ale naozaj všetko v živote musí mať svoj čas. Rovnako ako ovocie na stromoch, tiež ho zberáme a jeme až keď dozreje a máme na neho chuť... :daisy-yellow:


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.