úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 17:20

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: problém s budúcou svokrou
PoslaťNapísal: Sob, 16. Dec 2017, 13:40 
Offline

Registrovaný: Pon, 27. Nov 2017, 18:31
Príspevky: 1
Dobrý deň.

Chcem poprosiť o radu ako presvedčiť budúcu svokru, že jej syn má právo na partnerku. Je pravda, že partner má dieťa z prvého manželstva( 13 ročnú dcéru) a veľmi mu jeho mama pomohla - pomáha , keď že ju má zverenú do osobnej starostlivosti s jej výchovou domácnosťou, varením... Ale svoje potenciálne nevesty neznesie( zakazuje im uporatovať, variť...) ponížuje ich, nerozpráva sa s nimi. Osobne si myslím že je to spôsobené tým, že je vdova a bojí sa, že by ostala sama( že by sa jej syn s dcérou odsťahoval). Najprv som si myslela, že ja som niekedy urobila chybu vo vzťahu s jeho matkou( pritom nie som si vedomá, že by som jej nijako ublížila) ale po rozhovore s jeho byvalou manželkou ten názor už nemám.
S partnera milujem. A napriek ochladeniu vzťahu v poslednej dobre cítim naďalej, že aj on mňa. Najhoršie na tom je to, že sám mi naznačil, že nech by som jeho matke zniesla aj modré z neba tak aj tak by som skončila u nej ako tá najhoršia.
Rozum si rozpráva, že mám vycúvať z vzťahu. Keď, že partner sa odmieta odsťahovať a zastáva sa svojej mamičky( lebo musí kvôli dcere) na druhej strane opustiť priateľa len kvôli jeho matke.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: problém s budúcou svokrou
PoslaťNapísal: Ned, 17. Dec 2017, 10:20 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Keď človek pozerá Súdnu sieň na TV JOJ, tak vidí, že nejedno manželstvo a nejeden vzťah sa rozpadol na tom, že svokra sa miešala do vzťahu. To bol i jeden z dôvodov, prečo stroskotalo prvé manželstvo Oskára Ernsta Bernhardta.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.