www.poznanie.sk
http://duchovno.poznanie.sk/

Varovanie a pomoc !!!
http://duchovno.poznanie.sk/viewtopic.php?f=27&t=731
Stránka 1 z 1

Autor:  vricman [ Pia, 21. Nov 2014, 20:53 ]
Predmet príspevku:  Varovanie a pomoc !!!

Važení čitatelia Posolstva Grálu a ľudia dobrej vôle,

blíži sa vyvrcholenie Posledného Súdu. Po ňom sa ľudstvo ocitne technologicky na niekoľko desaťroči v 18. storočí, nebude elektrina, plyn, benzín, autá, telefóny atď. pretože nebude ľudí, ktorí by logisticky dokázali tieto technológie zabezpečiť. Európa bude vyľudnená.

Pre prípad, že si chcete zachovať funkčný počítač a prístup k vašim dátam som napísal článok s riešením ako mať funkčný počitač- notebook bez eleketrickej siete. Riešenie je na báze solarnej nabijačky a notebooku. Článok "Varovanie a pomoc !!!" si môžete prečítať na stránkach Gral Encyklopedie.

wwww.gralencyklopedia.sk

Autor:  Michaela [ Pon, 24. Nov 2014, 11:38 ]
Predmet príspevku:  Re: Varovanie a pomoc !!!

Tak o tom vážne pochybujem, aj 21.december 2012 mal mať taký priebeh, vtedy som presvedčila o opaku niekoho, kto to začal vidieť inak a skutočne sa nepotvrdili "varovania takéhoto druhu"...
Ja to vnímam tak, že táto doba ešte vystupňuje materializmus do úplného maxima, žiadne 18. storočie sa konať nebude. Ľudia musia precítiť ničotu, prázdnosť...proste "vyžiť" si všetko až do špiku kostí, aby precítili, že materiálno bez duchovna nie je to, čo ich naplní...
No toho budú schopní už naozaj len niektorí...

Autor:  cellesti [ Uto, 25. Nov 2014, 09:42 ]
Predmet príspevku:  Re: Varovanie a pomoc !!!

Zachovať si zdravý sedliacky rozum a vecný nadhľad je dôležité v každej situácii, a to najmä v nastávajúcich dňoch. Kedy presne a ako bude prebiehať očista Zeme nevie z ľudí povedať nik, lebo nik z ľudí nevie presnú hodinu. Podľa môjho názoru to bude dlhodobejší proces (určite nie rátaný na dni), ktorý sa už beztak započal. Každý deň činia ľudia tisícky rozhodnutí, ktorými sa postupne oddeľuje zrno od pliev, a ľudia tak súdia sami seba.

A čo sa týka potreby zachovať notebook a dáta v ňom - to je len prach, nepotrebný prach, ktorý má význam len v dnešnej dobe, keď ľudia veľa komunikujú práve cez počítače. Ale keby nebolo elektriny, plynu, áut a pod. tak i notebook stratí na svojom dnešnom význame. Naopak, v ťažších časoch obrovsky vzrastie význam ľudského tepla a vzájomnej pomoci, ale nebude to návrat do 18. storočia, lež nutný vývoj v 21. storočí.

Stránka 1 z 1 Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/