úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Pia, 29. Mar 2024, 01:46

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Hypnoza
PoslaťNapísal: Pon, 06. Aug 2018, 14:24 
Offline

Registrovaný: Pon, 06. Aug 2018, 14:16
Príspevky: 2
Dobry deň, chcela by som sa opýtať poznáte niekoho kto robí hypnózu prosím ? Našla som na webe hypnotizerov z Ba ale keď mám pravdu povedať suma za sedenie je pre mna veľmi vysoká a ani sa mi moc nepozdavajú nechcem nič odsudzovať len je to môj osobný pocit, ktorý som nadobudla. Skôr by som možno preferovala niekoho kto to robí nie len za vidinou penazi.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Hypnoza
PoslaťNapísal: Sob, 11. Aug 2018, 14:47 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Hypnóza je zločin. Pri hypnóze sa duchovne a duševne spútavate čo bráni človeku v jeho normálnom duchovnom raste a živote a zastavuje sa jej vývoj. Je to kliatba na človeka v hypnóze. Či už regresia alebo tzv. vylepšenie zdravotného stavu pomocou hypnózy má nedozierne následky pre budúcnosť takejto obeťe hypnózy. Hypnotizér je na takúto obeť pripútaný a nemôže duchovne stúpať pokiaľ svojej obeťe nepomôže dohnať zameškané v jej vývoji. Pri hypnóze je obeť umele vytláčaná do stavov a úrovní kam nepatrí a stráca nad sebou kontrolu pričom hypnozitér je v bezpečí pri plnom vedomí sebakontroly.

Nedajte sa zlákať propagandou a nepravdou o výhodách hypnózy. V ničom vám to nepomôže. Poznanie o minulých životoch sa človeku otvorí prirodzenou cestou keď duchovne dozrie a keď to mám prísť. Nieje potrebné ani účelné predčasne a nasilu pátrať do minulých životov. V rámci Božích Zákonov je nám daná páska zabudnutia na minulé životy, ktorá nám pomáha sa slobodne a neovplyvnene rozhodovať v tomto živote. Keby ste videli tie duchovné trosky a životné osudy ľudí ktorí prešli regresiou, tak by ste si poplakala. Je to neprirodzený zásah.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Hypnoza
PoslaťNapísal: Str, 15. Aug 2018, 16:39 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Pokiaľ ide o minulé životy. Nie je podstatné to, akí sme boli a kým sme boli; podstatné je to, akí sme teraz. Podstatné je ako žijeme teraz. Na čo potrebujete pani Mon hypnózu? Na čo potrebujete špiritizmus, okultizmus a iné duchovne nebezpečné hračky?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Hypnoza
PoslaťNapísal: Pon, 20. Aug 2018, 10:23 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Mon, souhlasím s předešlými odpověďmi pro vás. Nenechte se nikdy hypnotizovat!
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Hypnoza
PoslaťNapísal: Pon, 20. Aug 2018, 21:04 
Offline

Registrovaný: Pon, 06. Aug 2018, 14:16
Príspevky: 2
Možem poznať vaše dôvody ?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Hypnoza
PoslaťNapísal: Uto, 21. Aug 2018, 11:42 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Mon, to že chcete znát důvod, proč vám nedoporučuji hypnózu naznačuje, že stále uvažujete o možností vašeho zhypnotizování. Moje odpověď je stručná. Hypnóza, uvádění do minulých životů ( regrese ), holotropní dýchání aj. je pouze hrabání se v záhrobí a člověk se dobrovolně vzdává své ochrany, může se stát, že po zhypnotizování strávíte zbytek svého života v blázinci.
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.