úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 21:22

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Str, 10. Júl 2013, 21:49 
Elizabet píše:
Všetci opet ožívame a vraciame sa učiť iných.Najskôr však potrebujeme my sami vediet,kto vlastne sme a ake dary a schopnosti máme.Niekto vidí veci do budúcna iný vidia auru človeka,iný dokonca liečia.Videla som lod ktorou došiel a veru pristavil sa aj pri mne.Je to lod ktoru vidí iby vysoko duchovne vnímavý človek a samozrejme,ked on sám chce.Jedným slovom človek s čistým srdcom.Prišiel pod galaktickým krížom planét.ked som dosiahla svetu koronu zmenil sa mi celý svet.Ked som videla čo dokáže a ako liečil rukami tak,že som to mohla zažit na vlastne ruky-je to iný pohľad na veci.Moja duša je stará 36-tisíc rokov pozemských,no nebeských,kde nie je čas to neviem .))bola som osvietená bohom už dost dávno a komunikovali sme zo začiatku iba mentálne.Pred tím než došiel som mala vízie ako sa blíži Nibiru a mení Zem na súš a vyprahnutú Zem.Vo vzduchu sa vyryli baktérie a umierali ľudia ako muchy.Od tej doby ako je tu take nevídam.Videla som jeho ruky ako drží medzi rukami ako volejbalovú loptu.Skor by som povedala,že nás došiel aj zachránit.Temne bytosti sa vysali vďaka starým posvätným mágom zo smaragdovej dosky.Očista Zeme ľudstva sa začala a aj súd.Je tomu asi pol rok,ak nie viac.


Tak predsa patríte k Makedonovcom. Vaša odpoveď tomu nasvedčuje. Nikdy neodpovedajú radi k veci, na čo sa ich pýtajú, ale šikovne zahovoria niečím iným.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Štv, 11. Júl 2013, 23:25 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Alchemilka píše:

Tak predsa patríte k Makedonovcom. Vaša odpoveď tomu nasvedčuje. Nikdy neodpovedajú radi k veci, na čo sa ich pýtajú, ale šikovne zahovoria niečím iným.
Tá téma Biela Holubica je len toho dôkazom. Ináč, to, čo tu Elisabeth píše, skôr svedčí, že je schizofrenička.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 12. Júl 2013, 02:37 
Filip Jendrichovsky píše:
Tá téma Biela Holubica je len toho dôkazom. Ináč, to, čo tu Elisabeth píše, skôr svedčí, že je schizofrenička.

Dobrý deň. To, či patrí ku "skupine nadšencov Madedonovej" je zrejme jasné, no nedáva nám to právo vyjadrovať sa o niekom, že je trebárs schyzofrenik. My nedokážeme posúdiť vnútorné rozpoloženie a pohnútky druhého človeka.


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Sob, 13. Júl 2013, 18:24 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Alchemilka píše:
Dobrý deň. To, či patrí ku "skupine nadšencov Madedonovej" je zrejme jasné, no nedáva nám to právo vyjadrovať sa o niekom, že je trebárs schizofrenik. My nedokážeme posúdiť vnútorné rozpoloženie a pohnútky druhého človeka.
Pravdivé sú Vaše slová, prepáčte.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Sob, 13. Júl 2013, 18:34 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Láska:
Starý zákon poznal dva prikázania: Miluj Boha nadovšetko a blížneho svojho ako seba samého! Tieto dva prikázania boli dané Mojžišovi a nájdete ich v Tóre.
Pán Ježiš o týchto prikázaniach povedal, že na tom stojí zákon a proroci, Tóra a Nabiím, dva najdôležitejšie časti biblie. Pri poslednej večere, ktorá bola zároveň úkonom Grálu Posvätná hostina, povedal: "Milujte sa navzájom, ako som ja, miloval Vás!". Pán Imanuel vo svojom Posolstve Grálu opäť poukázal na tie dva prikázania dané Mojžišovi, ako najdôležitejšie pre duchovný vzostup a opäť zopakoval to, čo Pán Ježiš pri Poslednej večeri: "Podľa toho by som znal, že ste moji, keby ste sa mali navzájom radí!" Riadia sa Židia, kresťania a stúpenci Grálu podľa tohto? To nech si odpovie každý jeden z nás za seba.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Sob, 13. Júl 2013, 22:20 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
I miluj a odpuštaj,tak ako i my odpuštame iným,aby nám bolo odpustené.Ano patrím k rodu Ježišovej.Rodu Dávida :).No kym som nevystupija do svetla nevedela som,kto vlastne som a prečo som stále ponižovaná a týraná osobami,ktorým som nerobila vobedz nič zle.Odpoved došla až od najvyššieho.Zoslal mi lúč a povedal-si jediná kto tak daleko zašiel.Potom ma učil a ukazoval mi ako liečia,ako čo vzniklo a dokonca kedy a kde som žila pred tým.I urobím ženu taku ako je muž,aby mohla vojst do královstva nebeskeho.Tak robím skoro všetko ako muži.Kosím trávu,montujem sa do áut,strojov,obliekam si maskáče atd.Diktoval mi bibliu a ako sa mám správat-atd.No nevedala som,že je to on kým raz jednu noc nedošiel a nepovedal,že ja som BOH.Celý svieti.Nie telo je doležité,ale duch.Nemám žiadne choroby,lebo z tých ma vyliečil.Mala som žaludočnu epylepsiu a odpadávala som,necítila som vône,nevidela som dobre,hlasyvky som mala zanesené atd.Fakt sú.Existujú,len treba vidiet a uverit,alebo uverit a budeš vidiet.Vážit si živly,ohen,vodu,Zem aj vzduch.Proste a bude Vám ukázané.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Ned, 28. Júl 2013, 09:55 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Píšete o Ježíši a lásce, ale už ne o pravdě. Vždyť Láska a Pravda jsou vždy spolu. Oboje Ježíš přinesl lidem, aby jim ukázal, jak mají žít. Kdo z lidí může říci, že žije v Lásce a v Pravdě? Odpouštět druhým lidem je až druhořadá záležitost. Elizabet, přirovnávat sebe na úroveň Boha, je přinejmenším velmi troufalé a urážíte tím Boha. Každý člověk si již vybral cestu, zda chce jít cesou Světla, tedy k Bohu, nebo k hmotě. Boží soud probíhá již více let a ti co na Zemi zůstanou, těch mnoho nebude.
Zdeněk


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Uto, 30. Júl 2013, 08:27 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Zdeněk píše:
Píšete o Ježíši a lásce, ale už ne o pravdě. Vždyť Láska a Pravda jsou vždy spolu. Oboje Ježíš přinesl lidem, aby jim ukázal, jak mají žít. Kdo z lidí může říci, že žije v Lásce a v Pravdě? Odpouštět druhým lidem je až druhořadá záležitost. Elizabet, přirovnávat sebe na úroveň Boha, je přinejmenším velmi troufalé a urážíte tím Boha. Každý člověk si již vybral cestu, zda chce jít cesou Světla, tedy k Bohu, nebo k hmotě. Boží soud probíhá již více let a ti co na Zemi zůstanou, těch mnoho nebude.
Zdeněk
Správne Zdenek, len tu by som chcel podotknúť, že naším cieľom by nemalo byť zostať žiť na Zemi, ale žiť tak, aby sme sa už na túto Zem nemuseli vrátiť a mohli sa vrátiť domov, do Raja, ríše svetlých duchov.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Štv, 01. Aug 2013, 23:28 
Offline

Registrovaný: Uto, 15. Mar 2011, 21:45
Príspevky: 133
Filipe a vy víte jak mají lidé žít, aby se mohli vrátit do Ráje?


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Sob, 03. Aug 2013, 17:47 
Zdeněk píše:
Filipe a vy víte jak mají lidé žít, aby se mohli vrátit do Ráje?

To, čo je, alebo nie je správne, cíti každý človek. Len to treba počúvať. Pre tých menej cítiacich je tu dobrou pomôckou Desatoro. Prípadne odporúčame prečítať si Posolstvo Grálu, tam je všetko detailne rozpísané.

Tému Láska by sme mohli teda uzavrieť "definíciou", čo láska je. Definuje to jeden celoživotný, český duchovný učiteľ, spisovateľ, hudobník... (Vlastimil Marek)
Na otázku, co je to láska a kde ji lze najít, lze tedy odpovědět takto: Když se na lásku musíš ptát, nepochopíš ji. Až budeš milovat, poznáš to. A jak ji najdeš? Není cesta k lásce, Láska je Cesta. Miluj, a budeš milován… Kdo skutečně miluje, ví stejně jako šaman, že nemůže změnit počasí, osud, partnerku, ale že jediné, co může změnit, je vztah k počasí, partnerce, osudu. Tedy sebe. Z lásky. A to je láska…


Hore
  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.