úvodobsahfórum
www.poznanie.sk
stiahnuťlinkye-mail
Aktuálny čas je Štv, 28. Mar 2024, 14:19

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: laska
PoslaťNapísal: Pia, 08. Máj 2009, 17:32 
Offline

Registrovaný: Pia, 08. Máj 2009, 16:12
Príspevky: 1
nesuhlasim vovelmi vela bodoch s clankom


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pon, 11. Máj 2009, 16:52 
Offline

Registrovaný: Sob, 06. Sep 2008, 19:27
Príspevky: 47
realtik............. to ani nikto z prispievateľov nečaká. Všetci sme jedineční a Bytie si vedie každého samostatne cez vlastné osobné skúsenosti.Život je škola,aby sme sa zo všetkého poučili.Myslím si aj keby sme mnohí mali osobnú skúsenosť so spoločnou záležitosťou,ani jeden by ju neopísal rovnako.Je to proste tak,že každý sme jedineční vo vnímaní všetkého čo sa nám deje v živote. Ale to slovo tohto príspevku je super,lebo láska je naša prirodzená
podstata,ktorá spája všetkých ľudí vo svojej Podstate . Prirodzené pre človeka je milovať......... začnime v sebe objavovať našu prirodzenosť a priamo v životoch uvidíme,ako sa náš život a svet začnú harmonizovať.
Verím,že je nás mnoho takých,ktorí túto cestu už nastúpili. :sunny:
Zdeňka :heart2:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Ned, 19. Júl 2009, 14:04 
Offline

Registrovaný: Ned, 12. Júl 2009, 14:12
Príspevky: 36
Láska muža a ženy... fantastický článok! Autorovi blahoželám. :daisy-red:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pon, 01. Júl 2013, 22:30 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Láska,ako svetelne vyžarovanie Ježiša.Jeho objatie nekonečného pokoja,láska,ako milovat všetko čo sa stvorilo.Láska,ako najkrajší kvet na ktorý by ste sa neustále dívali.Som štastná,že všetko čo som zažil a spoznala ma doviedlo k prebudeniu do svetla :) Fatimské proproctvo je pravda,no niekedy vidiet veci na vlastne oči zaváži viac,ako iba hovorit o niečom čo sme nevideli a necítili.Píšem knihu biela holubica,podvedome nič netušiac a hladajúc odpovede.Mam 36-tisícročnu dušu,ale to je dlhý príbeh,ako som sa prebudila do svetla.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 06:56 
Elizabet píše:
Fatimské proproctvo je pravda,no niekedy vidiet veci na vlastne oči zaváži viac,ako iba hovorit o niečom čo sme nevideli a necítili.

Ktorá "verzia" je pravda?


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 17:30 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Všetky a hlavne tá posledná tretia,ktorú pre jej obsah nechceli zverejniť.Aj Edgar Ceisy,ktorý predpovedá budúcnosť väčšinovou zo snov píše pravdu.Deti boli osvietené Pannou Máriou a porozprávala im čo sa stane.Boli to predpovede do budúcna nakoľko jemno hmotný svet ďaleko viac vidí ako my.Aj mne sa roztancoval mesiac a pochopila som všetky veci ohľadne existencie života.Oni odpovedajú na všetky otázky,len kto ich vie počudovať ten ich aj počuje.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 18:31 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Okt 2012, 23:42
Príspevky: 505
Elizabet píše:
... len kto ich vie počudovať ten ich aj počuje.


"počudovať", to ma rozosmialo ... :-)


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 21:40 
Elizabet píše:
Všetky a hlavne tá posledná tretia,ktorú pre jej obsah nechceli zverejniť.Aj Edgar Ceisy,ktorý predpovedá budúcnosť väčšinovou zo snov píše pravdu.Deti boli osvietené Pannou Máriou a porozprávala im čo sa stane.Boli to predpovede do budúcna nakoľko jemno hmotný svet ďaleko viac vidí ako my.Aj mne sa roztancoval mesiac a pochopila som všetky veci ohľadne existencie života.Oni odpovedajú na všetky otázky,len kto ich vie počudovať ten ich aj počuje.

Veď súd bol popisovaný aj v biblii dávno pred fatimským "zjavením".
Či máte na mysli iný výklad tretieho fatimského proroctva?


Hore
  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Pia, 05. Júl 2013, 23:42 
Offline

Registrovaný: Pon, 05. Nov 2012, 21:05
Príspevky: 843
Bydlisko: Nová Ľubovňa
Tá žena, ktorú deti videli vo Fatime nebola vôbec Mária Nazaretská. Mária Nazaretská v tej dobe opäť žila ako Iden Freitag.


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: laska
PoslaťNapísal: Str, 10. Júl 2013, 17:58 
Offline

Registrovaný: Pon, 01. Júl 2013, 22:18
Príspevky: 13
Všetci opet ožívame a vraciame sa učiť iných.Najskôr však potrebujeme my sami vediet,kto vlastne sme a ake dary a schopnosti máme.Niekto vidí veci do budúcna iný vidia auru človeka,iný dokonca liečia.Videla som lod ktorou došiel a veru pristavil sa aj pri mne.Je to lod ktoru vidí iby vysoko duchovne vnímavý človek a samozrejme,ked on sám chce.Jedným slovom človek s čistým srdcom.Prišiel pod galaktickým krížom planét.ked som dosiahla svetu koronu zmenil sa mi celý svet.Ked som videla čo dokáže a ako liečil rukami tak,že som to mohla zažit na vlastne ruky-je to iný pohľad na veci.Moja duša je stará 36-tisíc rokov pozemských,no nebeských,kde nie je čas to neviem .))bola som osvietená bohom už dost dávno a komunikovali sme zo začiatku iba mentálne.Pred tím než došiel som mala vízie ako sa blíži Nibiru a mení Zem na súš a vyprahnutú Zem.Vo vzduchu sa vyryli baktérie a umierali ľudia ako muchy.Od tej doby ako je tu take nevídam.Videla som jeho ruky ako drží medzi rukami ako volejbalovú loptu.Skor by som povedala,že nás došiel aj zachránit.Temne bytosti sa vysali vďaka starým posvätným mágom zo smaragdovej dosky.Očista Zeme ľudstva sa začala a aj súd.Je tomu asi pol rok,ak nie viac.


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB © Group, Style.